binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDev Yatırım Şirketi Polkadot (DOT) ve Tron'u (TRX) Listeden Çıkardı, İki Sürpriz...

Dev Yatırım Şirketi Polkadot (DOT) ve Tron’u (TRX) Listeden Çıkardı, İki Sürpriz Altcoin Ekledi!

DeFi Technologies şirketinin yan kuruluşu ve kripto para ETP ihraççısı Valour, dijital varlık sepeti VDAB10'a Shiba Inu ve Toncoin'in eklendiğini duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

DeFi Technologies şirketinin yan kuruluşu ve kripto para ETP ihraççısı Valour, dijital varlık sepeti VDAB10’a (Euro ve İsveç kronu sepeti) Shiba Inu ve Toncoin‘in eklendiğini duyurdu.

Valour yaptığı duyuruda, Valor Dijital Varlık Sepeti 10 (VDAB10) EUR ve SEK sepetlerini 30 Nisan 2024’ten itibaren Toncoin (TON) ve Shiba Inu’yu (SHIB) içerecek şekilde yeniden dengelediğini açıkladı.

TON ve SHIB’i ekleyen Valour, Polkadot (DOT) ve Tron’u (TRX) programlarından kaldırdıklarını da ekledi.

“VDAB10 ETP, herhangi bir bileşen için %30’luk bir tavanla piyasa değerine göre en büyük 10 dijital varlığın performansını izler.

Son düzenlemeler, piyasa değerine göre ilk 10 varlıktaki değişiklikleri yansıtarak VDAB10’un dijital varlık pazarının mevcut kompozisyonunu yansıtmaya devam etmesini sağlıyor.

Piyasa değerinde göre en büyük 10 kripto parada yaşanan değişiklikler üzerine bu güncelleme yapılarak SHIB ve TON eklenirken DOT ve TRX kaldırıldı.

Polkadot ve Tron, mevcut piyasa değeri sıralamaları nedeniyle artık onları ilk on arasında yer almayan sepetten otomatik olarak çıkarıldı.

Bu güncelleme, Valour’un yatırımcıların değişen ihtiyaçlarını ve çıkarlarını karşılayan şeffaf, kurallara dayalı bir ETP sunma konusundaki kararlılığının altını çiziyor ve Valor Inc.’in bireysel ve kurumsal yatırımcıların geleneksel banka hesapları aracılığıyla dijital varlıklara basit ve güvenli bir şekilde erişmelerini sağlamadaki rolünü daha da doğruluyor”

Valour’un mevcut kripto para ürün yelpazesi arasında Valor Uniswap (UNI), Cardano (ADA), Solana (SOL), Avalanche (AVAX), Cosmos (ATOM), BNB, Ripple (XRP) ve Enjin (ENJ) ETP’lerin yanı sıra Valour’un Bitcoin (BTC) Zero ve Valor Ethereum (ETH) Zero ürünleri bulunmaktadır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail