HaberlerNFT

Diesel, NFT Dünyasına Adım Atan Dev Markalar Arasında Yer Aldı

D:VERSE'yi piyasaya süren marka, açık artırmaların devam ettiğini duyurdu.

İtalyan menşeli perakende giyim şirketi Diesel, NFT dünyasına adım atan markalar arasında yerini aldı!

Benzersiz podyum giysileri ve metaverse giyilebilir cihazlarla sanal ve gerçek yaşam arasında köprü kuran D:VERSE‘yi piyasaya süren markanın bu girişimi ürünlerini dijital aleme taşıma kararının bir yansıması oldu.

Söz konusu NFT koleksiyonu, benzersiz bir fiziksel ve dijital gösteri parçaları sadece bir jeton içeriyor. Kullanıcılarına bir sonraki “In Real Life Diesel Runway Show” için özel bir VIP tüm erişim kartı sunan koleksiyon, sınırlı sayıda üretilen giysilere, spor ayakkabılara ve aksesuarlara erişim sağlıyor.

Diesel, bu girişimin bir parçası olarak alıcıların bir sonraki 2023 İlkbahar-Yaz defilesine ve dünyadaki diğer Diesel etkinliklerine şahsen katılmalarına da izin verecek.

Şirket web sitesinde yaptığı açıklamada müşterilerin ek ücret ödemeden son Sonbahar/Kış 2022 defilesi sırasında giyilen özel ve benzersiz bir Denim Kürk Manto, bir Puffer Jacket özel sürümü veya yalnızca NFT sahipleri için ayrılmış bir Prototype CR spor ayakkabının sınırlı sürümü alabileceklerini söyledi.

Öte yandan müşterilerin Diesel D:VERSE NFTs Collection sahipleri için ayrılmış özel D:VERSE Ailesine erişebilecekleri belirtildi.

Halka açık satış ve müzayede hala devam ederken şirket tarafından yapılan açıklamada

Topluluğun bir parçası olmak, Diesel resmi discord içindeki özel kanallarda özel beyaz listeler, indirimli satış öncesi, Raffles, ücretsiz airdroplar, ek metaverse hazır giyilebilir NFT’ler ve ayrılmış roller sağlayacaktır.

dendi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu