Kripto HaberleriBorsaDikkat: Bir Balina Cüzdan, Coinbase'e 267 Milyon Dolarlık Bitcoin (BTC) Transfer Etti!

Dikkat: Bir Balina Cüzdan, Coinbase’e 267 Milyon Dolarlık Bitcoin (BTC) Transfer Etti!

Büyük bir kripto para balinası, yaptığı son işlemde kripto borsası Coinbase'e yüklü Bitcoin transferi gerçekleştirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Büyük kripto para hareketlerini izleyen bir hesap olan Whale Alert verilerine göre, oldukça yüklü bir miktar olarak değerlendirilen 10.010 adet Bitcoin (yaklaşık olarak 267 milyon dolar), anonim bir cüzdandan Coinbase’e transfer edildi.

Transferin ne amaçlı olduğu henüz bilinmiyor. Söz konusu işlem, BTC fiyatının 27.000 dolar seviyesinin ani düşüşünün ardından geldi.

10.010 Bitcoin transferinin Blockchain üzerindeki kanıtını içeren görsel.

İşlem Bitcoin blok zincirinde onaylandı ve Whale Alert’ün web sitesinde görülebilir. Gönderenin ve alıcının kimliği bilinmiyor.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Fiyatı Neden Düşüyor? Yaşanan Son Ani Düşüşün Kaynağı Hakkında İlginç Teori!

Bununla birlikte anonim cüzdan, 10.010 adet Bitcoin’in 10.000 adet kısmını son işlemden yaklaşık olarak 10 dakika önce başka bir anonim cüzdandan teslim almıştı.

Whale Alert, milyonlarca blok zinciri işlemini gerçek zamanlı olarak izleyen ve analiz eden ve bunları yüzlerce kaynaktan gelen zincir dışı verilerle birleştiren bir hizmet. Büyük ve ilginç işlemleri gerçekleştiği anda bildirir ve API’si aracılığıyla veri sağlar.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları