coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDikkat: Bu Altcoinde Kurucu Ortak Satış Yapmaya Çalışıyor!

Dikkat: Bu Altcoinde Kurucu Ortak Satış Yapmaya Çalışıyor!

Altcoinin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre, kurucu ortaklardan biri satış yapmaya çalışıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Evmos (EVMOS), 34 milyonluk cüzdanın sahibi olan ve şirketten ayrılan kurucu ortağının merkeziyetsiz bir borsa olan Osmosis’te 500 bin EVMOS satmaya çalıştığını açıkladı.

Evmos’un resmi Twitter hesabından atılan bir dizi tweete göre, 34 milyon EVMOS token içeren bir vesting hesabına sahip olan kurucu ortak, bu yılın başlarında “operasyonel uyumsuzluk” ve “hesap verebilirlik ve güvenilirlikle ilgili anlaşmazlıklar” nedeniyle şirketten ayrıldı.

Cüzdan, bir yıllık ilk kilitleme süresi ile dört yıllık doğrusal bir vesting süresine sahip; bu, kurucu ortağın gelecek yıla kadar tokenlere erişemeyeceği veya satamayacağı anlamına geliyor.

Bununla birlikte, cüzdan 11.5 milyondan fazla EVMOS altcoinini ağdaki doğrulayıcılara delege etti ve bu da kendisini ağdaki en büyük delege haline getirdi.

İlgili Haber  Kurumsal Balina, Gizli Bir Şekilde Bu Altcoinden Biriktiriyor!

Evmos ekibi, kurucu ortağın kripto para borsası Osmosis’te 500.000 EVMOS token satma girişiminden haberdar olduklarını ve tokenleri Evmos Vakfına geri aktarmak için kendisiyle aktif olarak çalıştıklarını söyledi. Ayrıca, bu durumun finansal operasyonlarını veya çalışma yollarını etkilemediğini ve misyonlarına, vizyonlarına ve yol haritalarına bağlı kaldıklarını söylediler.

Bu zorluğun üstesinden topluluk olarak birlikte gelmeyi umduklarını ve platformlarını oluşturmaya ve geliştirmeye devam edeceklerini açıkladılar.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları