coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDikkat: Bu Altcoinin İlk Yatırımcılarından Olan Dev Balina, Tokenlerinin Neredeyse Tamamını Elden...

Dikkat: Bu Altcoinin İlk Yatırımcılarından Olan Dev Balina, Tokenlerinin Neredeyse Tamamını Elden Çıkardı!

Onchain verilerine göre, bu altcoinin erken yatırımcılarından olan balina, tokenlerinin neredeyse tamamını sattı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz şirketi Lookonchain, yaptığı açıklamasında bir altcoinde erken dönem bir balinanın sahip olduğu altcoinlerden satış yaptığını bildirdi.

Analistlerin açıklamasına göre, BEER isimli memecoinde söz konusu balina satış yapmaya başladı ve toplamda 1.3 milyon dolarlık bir kar elde etti.

Veriler, bu balinanın BEER altcoin satış öncesi lansmanında 50 bin dolarlık Solana harcadığını ve bunun karşılığında 3.38 milyar adet token aldığını gösteriyor.

İlgili Haber  Son Dakika: Büyük Bir Kripto Para Davası Çözüme Kavuştu!

Önceki işlemlerinde balinanın ayrıca 192 bin dolarlık BONK memecoininden satış yaparak 1.86 milyar adet daha BEER tokeni satın aldığı görülüyor. Verilere göre balina cüzdan, BEER’ın Gateio üzerinde listelenmesinin ardından 120 bin dolar karşılığında 240 milyon token satarak kar satışı da yapmıştı.

Bugün ise devasa balina, elindeki BEER altcoinlerinin neredeyse tamamı olan 4.6 milyar dolarlık bir satış gerçekleştirdi ve 1.34 milyon dolar elde etti. Balinanın cüzdanında halen 400 milyon adet yani 109 bin dolarlık BEER tokeni bulunuyor. Net olarak balina, bu alım satımlardan 1.3 milyon dolarlık kar elde etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları