Kripto HaberleriAltcoinDikkat: Dev Balina Bu Altcoini Yüklü Miktarda Unstake Etti! Geçen Sefer Satmıştı,...

Dikkat: Dev Balina Bu Altcoini Yüklü Miktarda Unstake Etti! Geçen Sefer Satmıştı, Bu Sefer Tam 10 Katı!

On-chain verilerine göre dev bir kripto para balinası, bu altcoinde yüklü miktarda unstake işlemi gerçekleştirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Arkham tarafından sağlanan On-Chain verilerine göre, elinde büyük miktarda Polygon (MATIC) tokenı bulunduran bir kripto para balinası, son bir saat içinde 30 milyon doların üzerinde MATIC’i unstake etti.

Balina, unstake ettiği tokenleri henüz herhangi bir borsaya veya başka bir cüzdana taşımadı ve bu da niyetleri hakkında spekülasyonlara yol açtı.

Söz konusu balinanın yaptığı işlemi gösteren on-chain verisi.

Bu, aynı balinanın önemli miktarda MATIC’i ilk kez unstake edişi değil. Yaklaşık üç hafta önce, 2.7 milyon USD değerinde MATIC’i elden çıkarmış ve beş dakika içinde Binance US’e göndererek muhtemelen bir satış gerçekleştirmişti.

İlgili Haber
Çin Söylentisi Bile Bu Meme Tokenının Fiyatını Etkilemeye Yetti! İşlem Hacminde Artış Görüldü!

Balinanın toplam fon miktarı 42 milyon dolar ve bunun yaklaşık 33 milyon doları MATIC’te bulunuyor.

Polygon (MATIC), Ethereum için daha hızlı ve daha ucuz işlemler sağlamayı amaçlayan bir katman-2 ölçeklendirme çözümüdür. Son aylarda, özellikle merkeziyetsiz uygulamalar (DApps) ve merkeziyetsiz finans (DeFi) platformları arasında popülaritesinde ve benimsenmesinde bir artış görüldü. MATIC, işlem ücretlerini ödemek ve ağ üzerinde stake etmek için kullanılan Polygon’un yerel tokenidir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay