coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDikkat: Dev İflas Şirketi Bu Altcoinde Satışlara Başladı! Elinde Toplam Arzın Yüzde...

Dikkat: Dev İflas Şirketi Bu Altcoinde Satışlara Başladı! Elinde Toplam Arzın Yüzde 10’unu Tutuyor!

Three Arrows Capital’in (3AC) varlıklarını tasfiye etmekle görevli kuruluş, bu altcoinde satış işlemlerine başlamış olabilir.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İflas durumundaki kripto para şirketi Three Arrows Capital’in (3AC) tasfiye kuruluşu Teneo, onchain verilerine göre ilgi çekici bazı işlemler gerçekleştirdi.

Verilere göre kuruluş, son üç gün içerisinde yaklaşık olarak 2.63 milyon dolar değerindeki 2.18 milyon adet Starknet (STRK) tokenini Binance’e taşıdı. Bunlar, Teneo’nun 3AC’den kurtararak alıcılarına ödeme yapabilmek için sattığı STRK tokenleri gibi görünüyor.

Dikkat çekici bir şekilde Teneo, mevcut durumda Three Arrows Capital’in iflas varlıklarında 130 milyon adet STRK’ye daha sahip. Bu da yaklaşık olarak 157 milyon dolara tekabül ediyor.

157 milyon dolarlık varlığı ile Teneo, geliştirici ve borsa cüzdanları hariç STRK tokenlerinin en büyük ikinci sahibi konumunda.

İlgili Haber  Yeni Çıkacak Bir Altcoinin, Başka Bir Popüler Altcoinin İsmini Çaldığı İddia Ediliyor!

Starknet, toplamda 1.4 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip, bu da Teneo’nun varlıkların toplam STRK arzının yaklaşık olarak %10’una sahip olduğu anlamına geliyor.

Bununla birlikte STRK tokenlerinin halen neredeyse %90’ı sirkülasyona sürülmedi ve bu da tokenin tamamen seyreltilmiş piyasa değerini yaklaşık olarak 12 milyar dolara taşıyor.

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’in dün 1.07 milyon dolarlık STRK tokenini claim etmesinin  ardından STRK fiyatı yaklaşık olarak %6 düşmüştü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları