HaberlerKripto Para

Dikkat! Tether (USDT) Üç Hafta Sonra Bombayı Patlatacak!

Kripto para piyasalarını bu kadar yakından ilgilen Tether ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı.

Tether (USDT) kripto para piyasaları için hep önemli bir konumda oldu. Kripto para piyasalarının ana omurgasını oluşturan Tether, pek çok borsanın ve projenin çekirdeğinde yer alıyor. Bu nedenle Tether’e ilişkin her haber tüm kripto para piyasasını etkiliyor.

Tether bugüne kadar hep büyük FUD’ların merkezinde yer aldı. Şimdiye kadar kripto para piyasalarına yönelik korku dalgası hep Tether üzerinden pompalanmaya çalışıldı.

Bu FUD dalgalarının büyümesinde Tether’inde suçu var. Hala basılan USDT’lerin gerçekten karşılığının olup olmadığı tartışmalı. Zira Tether önceki katı tutumundan fedakarlık yapmış olsa da, şeffaflık hala istenilen noktada değil.

“3 Hafta Sonra”

Kripto para piyasalarını bu kadar yakından ilgilen Tether ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Ancak bu gelişmenin ne olduğunu henüz bilmiyoruz.

Tether’in ve Bitfinex borsasının CTO’su Paolo Ardoino’nu bir paylaşımında 10 Şubat tarihinde Tether için tarihi bir anın yaşandığını işaret ederek, bunun yaklaşık 3 hafta sonra duyurulacağını söyledi.

“Dün Tether için tarihi bir andı. (yaklaşık) 3 hafta sonra nedenini anlayacaksınız.”

Tether’den nasıl bir haber gelecek bilinmezken, El Salvador Bitcoin’den sonra gerçek doların yanında Tether’i de yasal para birimi kabul edecek mi? soruları gündeme geldi.

Şimdilik sır gibi saklanan bu tarihi olayın ne olduğunu 3 hafta sonra öğreneceğiz.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu