Kripto HaberleriAltcoinDikkat: Yeni Haftada Bu Altcoinin Dolaşımdaki Arzı Neredeyse Yüzde 50 Artacak!

Dikkat: Yeni Haftada Bu Altcoinin Dolaşımdaki Arzı Neredeyse Yüzde 50 Artacak!

Bu altcoinin token unlock takvimine göre bu hafta oldukça yüklü miktarda bir kilit açma etkinliği olacak.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum için bir katman 2 ölçeklendirme çözümü olan Optimism (OP), token kilit açma takvimine göre bu hafta büyük miktarda OP’nin kilidini açmaya hazırlanıyor.

Optimism (OP) Altcoini Çarşamba Günü Büyük Bir Unlock Etkinliği Yaşayacak

Kilit açma etkinliği, token başına 1.61 dolarlık mevcut fiyattan yaklaşık 249.32 milyon dolar değerinde 154.62 milyon OP tokenini piyasaya sürecek. Bu, şu anda 540.96 milyon dolar olan OP’nin toplam piyasa değerinin %46.10’unu temsil ediyor.

Kilit açma etkinliği, OP tokenleri için 31 Mayıs 2022’de başlayan ve 31 Mayıs 2026’da sona erecek olan dört yıllık vesting programının bir parçası.

Vesting süresinin ilk yılında bir yıllık bir kısıtlama bulunuyor, yani 31 Mayıs 2023’e kadar hiçbir tokenin kilidi açılmayacak şekilde ayarlanmıştı. Bundan sonra, tokenler vesting döneminin sonuna kadar aylık olarak açılacak.

İlgili Haber
Yeni Haftada Altcoinlerde Bu Önemli Gelişmeler Takip Edilecek! İşte Listesi

OP token, sahiplerinin optimistic rollup’ları kullanarak Ethereum’un ölçeklenebilirliğini ve kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi amaçlayan Optimism protokolünün yönetimine katılmalarına olanak tanıyan bir ERC-20 tokenidir. Optimism daha düşük ücretler, daha hızlı işlemler ve Ethereum akıllı sözleşmeleriyle tam uyumluluk sunduğunu iddia ediyor.

Şimdiye kadar, çoğunlukla erken yatırımcılara ve ekosistem ortaklarına olmak üzere, toplam OP arzının yalnızca %5’i serbest bırakılmıştı. Yaklaşan kilit açma etkinliği, dolaşımdaki arzı tüm unlock takvimi dahil edildiğinde %3.60 oranında artıracak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay