AltcoinDogecoinHaberler

DOGE Kurucusu Billy Markus’tan Terra Kurucusuna Çağrı: “Kripto Sektörünü Tamamen Terk Etmeli!”

Markus'a göre çoğu kripto para birimi yatırımcısı genel piyasa ve kripto paralar hakkında hiçbir fikre sahip değil.

Dogecoin (DOGE) kurucu ortağı Billy Markus, çoğu kripto para birimi yatırımcısının genel piyasa ve kripto paralar hakkında hiçbir fikri olmadığını söyledi.

Bir Twitter yazışmasında kripto yatırımcılarının %70’inin kesinlikle hiçbir piyasa bilgisine sahip olmadığını ve çoğu yatırımcının yatırım yapmadan önce pazar araştırması gibi temel faktörleri göz önünde bulundurmadığını vurguladı.

Kripto dolandırıcılığı üzerine de konuşan Markus, bir başka tweetinde ise kripto para birimi projelerinin çoğunun gerçek bir değeri olmayan dolandırıcılık ve çöp ürünleri olduğunu belirtti.

“Do Kwon Kripto Sektörünü Tamamen Terk Etmeli!”

Terra’nın çöküşünü de değerlendiren Markus, milyonlarca yatırımcının önemli miktarda para kaybettiğini vurguladı ve Terra kurucusu Do Kwon’u kripto sektörünü tamamen terk etmeye çağırdı.

Markus’a göre Kwon’un çöken sistemi düzeltme planı daha fazla “kurbanı dolandırmak” anlamına geliyor.

Öte yandan pazara bir planla girmenin önemini vurgulayan DOGE kurucusu, yatırımcıları duygusal yatırımlara karşı uyardı ve birçok uzman gibi bu saatten sonra LUNA ve UST’den uzak durulması gerektiğinin altını çizdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel Nazare

Çok manidar bunu DOGE CEOsu söylemesi… 😂🤣😂… ki DOGE yani..

Baltazar Kazmarek

Aynen. Hiç bir özgün değeri olmayan, şaka olarak çıkmış, BTC taklidi bir meme token.


Başa dön tuşu