Kripto HaberleriBitcoinDogecoin 1$, Ripple 10$, Ethereum 20.000$ Olacak Dediler Sattırmadılar!

Dogecoin 1$, Ripple 10$, Ethereum 20.000$ Olacak Dediler Sattırmadılar!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin‘in rekordan rekora koştuğu 2021’in ilk aylarında kripto para piyasaları için hedefler çok daha yüksekti.

Dogecoin 1$ olacak mı? Ripple 10$ olacak mı? Ethereum 20.000$’a mı gidiyor? soruları yatırımcıların risk iştahını kabartırken, pek çok kişinin yükselirken satmasına engel oldu.

Yatırımcılar daha fazla kazanma hırsıyla kendi planlarına sadık kalamazken, şimdi itiraflar gelmeye başladı.

Three Arrows Capital’in kurucu ortağı Su Zhu Şubat 2021 yılında bir “süper döngü” fikri ortaya atmış ve Bitcoin’in piyasa değerinin altınla eşitleneceğini iddia etmişti. Zhu’nun süper döngü adını verdiği bu hareket çok hızlı gelişecek ve hiç bir ayı piyasası yaşanmadan Bitcoin 2,5 milyon dolara kadar yükselecekti.

Zhu’nun beklediği “süper döngü” gerçekleşmedi.

Bugün Twitter’dan paylaşım yapan Zhu, “Ne yazık ki süper döngü tezi yanlıştı. Ancak kripto yine de gelişecek ve dünyayı her gün değiştirecek.” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

4 YORUMLAR

guest

4 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Ulaş Eral

Bu tür algı yayan insanlığı felakete sürükleyenlere süründürücü cezalar verilmeli.. Hatta bunlara özel bir isim verilip o ismide kamuoyu ile paylaşmalılar!… Bunların amacı insanlığı nitelikli dolandırıcılık, gasp, alıkoymadan beter bir suçu teşkil ediyor aslında…

Anonim

Gasp ve alıkoyma mı, ahahah git bu soylediklerinin karsiligini oku bi. Yok cinsel taciz

Ulaş Eral

Ne oldu dolandırıcıların tarafında mısın? Durumun ve kim olduğun o kadar bağırıyor;Ki!…

Ulaş Eral

Bu tür algı yayan, insanlığı felakete sürükleyenlere süründürücü cezalar verilmeli.. Hatta bunlara özel bir isim verilip o ismide kamuoyu ile paylaşmalılar!…

Last edited 10 ay önce by Ulaş Eral

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları