DogecoinHaberler

Dogecoin Artık Coinbase Commerce’te!

Dogecoin'i platformuna ekleme kararı alan Coinbase Commerce, ürün yelpazesini genişletmeyi sürdürüyor.

Bugün dünyada 100’ü aşkın ülkede 56 milyon doğrulanmış kullanıcısı bulunan ABD merkezli en büyük kripto para şirketi Coinbase’in e-ticaret şubesi Coinbase Commerce, Elon Musk’ın kendisini “babası” olarak tanıttığı miim tabanlı token Dogecoin’i (DOGE) platformuna eklediğini duyurdu.

An itibarı ile 0,1919 dolardan işlem gören ve Musk’ın pumpları sayesinde -eskisi kadar olmasa da- yükselişe geçen DOGE, Coinbase Commerce’de (CC) listelenen 7. kripto para birimi olacak. Bu listelemenin ardından CC kullanıcıları e-ticaret platformundan ayrılmadan kripto ödemelerini USDC, pound, euro veya ABD dolarına dönüştürebilecekler.

Coinbase Commerce, bugüne kadar Bitcoin (BTC / USD), Litecoin (LTC / USD) Bitcoin Cash (BCH / USD), Ether (ETH / USD) ve stabil koinler USD Coin ve Dai’yi (DAI) listelemekteydi. Bu son kabulle müşteri portföyünü iyice artırmayı hedefleyen Coinbase Commerce’in bu hizmeti yakın zamanda Coinbase Pro ve Prime hesaplarında da faaliyete geçecek.

8.000 kurum ve 134.000 ekosistem iş ortağı bulunan Coinbase’in e-ticaret şubesi Coinbase Commerce, büyüme yolundaki istikrarını sürdürüyor. Platform adını en son ünlü sokak sanatçısı Banksy’nin en tanınmış eseri olan “Love Is in The Air”ın açık artırması sırasında Sotheby’nin ödeme ortağı oluşuyla duyurmuştu.

Dogecoin’in böylesine iddialı bir platformda listelenmesi Doge taraflarını son derece mutlu etmiş durumda. Nitekim birçokları bu son gelişmenin DOGE fiyatını orta vadede yukarı yönlü hareket ettirebileceğine inanıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu