coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriSponsorluDogecoin Balinası 0,01831 Dolardan İşlem Gören Bu Altcoinin "Dijital Altın" Olduğunu Söylüyor,...

Dogecoin Balinası 0,01831 Dolardan İşlem Gören Bu Altcoinin “Dijital Altın” Olduğunu Söylüyor, İşte Nedeni

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button
Sorumluluk Reddi: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com bu yazıdaki bilgilerden veya yazıda bahsi geçen herhangi bir ürün veya hizmetten doğabilecek zarar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com okuyuculara yazıda adı geçen firma hakkında bireysel araştırma yapmalarını tavsiye eder ve tüm sorumluluğun kişiye ait olduğunu hatırlatır.

Önde gelen bir Dogecoin balinası, ETFSwap’in yerel tokenı ETFS‘i “dijital altın” olarak adlandırdı. Şu anda $0,01831 seviyesinde işlem gören ETFS, düşük değeri ve yüksek kâr potansiyeli sayesinde hem Dogecoin balinasının hem de küresel yatırımcıların ilgisini çekti. Yatırımcılar, yatırım getirilerini en üst düzeye çıkarmak ve ETFSwap’in merkezi olmayan ETF ticaret platformuna erişim sağlamak için bu altcoin üzerinde sıkı bir şekilde birikim yapıyor.

Dogecoin Balinası ETFSwap’i (ETFS) Dijital Altın Olarak Övüyor

Bir Dogecoin balinası, ETFSwap’in yerel tokenı ETFS hakkında yükseliş iyimserliğini dile getirerek altcoinin temel işlevlerini ve kripto pazarının önde gelen altcoinlerinden biri olma potansiyelini vurguladı. Sonuç olarak Dogecoin balinası, ETFS altcoin’ini finansal alanın “Dijital Altını” olarak adlandırdı.

ETFS, Ethereum blok zincirini temel alır ve merkezi olmayan işlemleri ve blok zinciri tabanlı ticareti kolaylaştırır. Bu altcoin, ETFSwap ekosisteminin güç merkezidir ve merkezi olmayan ticaret, optimum likidite ve otomatik ticaret dahil olmak üzere gelişmiş ETF ticaret yeteneklerine erişim sağlar.

Şu anda 0,01831 $’dan işlem gören ETFS’nin mütevazı fiyatı, çeşitli ekonomik geçmişlere sahip yatırımcılara, Dogecoin (DOGE) gibi önde gelen meme coin’ler kadar sert yükselme potansiyeline sahip bir altcoin’e yatırım yapma şansı sunuyor, ancak genellikle meme coin’leri takip eden riskler ve volatilite olmadan. ETFSwap’in ön satışında birkaç hafta içinde 350 milyon token satılmasıyla birlikte 10.000’den fazla kullanıcı şimdiden bu altcoine yatırım yaptı.

ETFS token yalnızca ETFSwap’in devam eden halka açık satışında kullanılabilir. Ön satış tüm yatırımcılara açıktır ve yatırımcılara ETFSwap’in büyüyen topluluğuna katılma ve müjdelenen “Dijital Altın “a daha fazla erişim kazanma fırsatı sunmaktadır.

Etkileyici bir şekilde, ETFS tokenleri edinmek yatırımcılara daha düşük işlem ücretleri, %87’ye varan APR getirisi ve ETF stake etme ödülleri gibi özel alım satım teşvikleri sunmaktadır. ETFS’nin 0,01831 dolarlık fiyat etiketi de devam eden ön satış aşamasıyla sınırlıdır.

Önümüzdeki birkaç hafta içinde bu aşama sona erecek ve altcoinin fiyatı bir sonraki aşamada 0,03846 dolara fırlayacak. Yatırımcıların, fiyat yükseldiğinde kâr elde etmek için ETFS tokenlerini mevcut indirimli oranlarından satın almaları isteniyor.

Kripto ETF Ticaretinin Geleceğinde ETFSwap (ETFS) Sorunları

Yatırımcılar Dogecoin balinasının kripto alanındaki dijital altını ETFS’yi satın alırken, birçoğu da ETFSwap’in tokenize ETF ticareti için yenilikçi platformunu keşfediyor. ETFSwap (ETFS), kullanıcıların platformundaki ticaret deneyimlerini en üst düzeye çıkarmak için en yüksek modern teknolojileri ve gelişmiş ticaret çözümlerini kullanarak kripto ETF ortamını yeniden tanımlama planlarını vurguladı.

ETFSwap (ETFS), blockchain teknolojisini ve sofistike AI tabanlı algoritmaları bir araya getirerek, en iyi ETF önerilerini ve özelleştirilebilir ticaret stratejilerini sunarak kullanıcıların ticaret performansını artırmayı hedefliyor. Bu platform ayrıca kullanıcıların varlıklarını korumak ve gizliliklerini ve anonimliklerini sağlamak için gelişmiş güvenlik protokolleri ve önlemleri kullanır.

Bu platform, tokenize ETF’lere erişimi demokratikleştirerek ve çeşitli küresel bölgelerden kullanıcılara sınırsız ve izinsiz bir ETF ticaret platformuna erişim sunarak kripto ETF ortamının dönüşümüne öncülük etmeye hazırlanıyor. Dahası, ETFSwap (ETFS) optimum likidite sunmakta ve kullanıcılar için hem sürekli hem de vadeli ticaret sağlamaktadır.

Dogecoin balinası ETFS’yi dijital altın olarak nitelendirirken, birçok analist de ETFS’nin kripto para ETF’lerinin piyasaya sürülmesinden önce mega bir ralli için hazırlandığına inanıyor. Platform ayrıca 2024 yılında kendi ETF’sini piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve kullanıcılar için daha çeşitlendirilmiş yatırım fırsatları sunuyor.

ETFSwap’in Ön Satışıyla Yüksek Getiriyi Güvence Altına Alın

Piyasa geliştikçe, ETFS’nin Dogecoin balinası tarafından dijital bir altın olarak etiketlenmesi, altcoinin güçlü değerinin ve gelecek vaat eden potansiyelinin altını çiziyor. ETFS, ETF’lere olan talep arttıkça ve yatırımcılar ETFSwap (ETFS) ‘e gerçek dünya varlıkları tarafından desteklenen tokenize ETF’lerin ticaretini yapmak için akın ettikçe büyük bir ralliye tanık olacak. Altcoinin ön satışı hala devam ediyor ve yatırımcılar ETFS’nin fiyatı yükselmeye devam ettikçe yüksek getiri sağlamak için daha fazla token satın alabilirler.

ETFS Ön Satışı hakkında daha fazla bilgi için:

ETFSwap Ön Satışını ziyaret edin

ETFSwap Topluluğuna Katılın

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları