Kripto HaberleriDogecoinDogecoin (DOGE) Elon Musk İle Yeni Ortaklığa Hazırlanıyor!

Dogecoin (DOGE) Elon Musk İle Yeni Ortaklığa Hazırlanıyor!

Takip et

Tesla CEO’su Elon Musk’ın en sevdiği ve desteklediği mem token Dogecoin (DOGE) yine Musk’ın şirketi SpaceX tarafından geliştirilen Starlink teknolojisini kullanmaya hazırlanıyor.

Dogecoin Vakfı yakın tarihli bir blog yazısında RadioDoge’nin altyapısı ile ilgili bazı açıklamalar yaparak “RadioDoge’nin , normal internet altyapısı erişimi dışında yaşayan bireyler için Dogecoin’e ucuz, geniş ölçekli erişim sağlamak için küresel Starlink uydu ağıyla birlikte düşük maliyetli radyo teknolojisini kullanmaya odaklandığını” söyledi.

“Starlink ağı projesi, internet kullanmadan Dogecoin işlemlerinin yapabilmesini sağlayacaktır.”

Dogecoin Vakfı, yazının devamında misyonlarının DOGE’yi mal ve hizmet alışverişi için dünya çapında fiili para birimi yapmak olduğunu belirtti.

Dogecoin’in Starlink teknolojisini kullanma projesi ile ilgili şu ifadeler kullanıldı:

“Geleneksel internet altyapısı erişiminin dışında kalan insanlar için Dogecoin’e ucuz ve geniş ölçekli erişim sağlamak için küresel Starlink uydu ağını kullanmayı planlıyoruz.

Bu proje ile dünyadaki herkese gözetimsiz bir Dogecoin cüzdanı oluşturma, mallar ve hizmetler için Dogecoin işlemleri yapma yeteneği veren projeler sunarak, Dogecoin’in her yerde insanların yaşamlarını olumlu yönde etkileme potansiyelini en üst düzeye çıkarmayı amaçlıyoruz.”

Hala yolun başında olduklarını belirten Dogecoin Vakfı bu projelerin Dogecoin’i gelecek nesiller için bir değişim ve finansal araç yapma hedefini gerçekleştirmeye yönelik heyecan verici ilk adımlar olduğunu ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları