DogecoinHaberlerKripto Para

Dogecoin (DOGE) Hedefini Açıklayan Analist Bu Seviyeye Dikkat Dedi!

Kripto para analisti Dogecoin için hedef seviyesini paylaştı.

Kripto para birimleri ile ilgili yaptığı analiz ve açıklamaları ile tanınan analist Ali Martinez, Tesla CEO’su Elon Musk’ın desteklediği popüler mem tokeni Dogecoin (DOGE) ile ilgili konuştu.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda kripto para piyasasındaki artış ile birlikte Dogecoin’in fiyatının arttığını belirten Martinez, DOGE’de kolay bir şekilde 0,21 dolara yükselme potansiyeli gördüğünü söyledi.

Dogecoin için koyduğu hedefe parantez açan Martinez, şu anda zararda olan DOGE yatırımcılarının sayısı nedeniyle mem tokenin bulunduğu seviyelerde bir miktar direnç görebileceğini ifade etti.

“Zincir içi veriler, Dogecoin’in tereddüt etmeden 0,21 dolara doğru ilerleyebileceğini gösteriyor.

Ancak DOGE’nin bu fiyat seviyelerinde 48 milyardan fazla DOGE tutan 631.000’den fazla adres bulunuyor. Bu yüzden DOGE sert bir direnişle karşılaşabilir.”

2021’in Mayıs ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,74 $ seviyelerine ulaşmış olan Dogecoin, daha sonra yükselişine devam edememişti.

ATH’sinden bir hayli uzak  olan DOGE zirvesinin %80 altında işlem görüyor.

CoinMarketCap verilerine göre 18,656 milyar piyasa değeri ile 12. sırada bulunan Dogecoin son bir haftada %4,95’lik artış ile 0,141 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu