Dogecoin

Dogecoin (DOGE) İçin Yeni Müjde: DOGE Artık Farklı Yerlerde de Kullanılabilecek

DOGE, LTC ve BCH, AirBaltic üzerinden uçak bileti almak için kullanılabilecek.

Elon Musk’ın favori kripto para birimi Dogecoin (DOGE), yavaş yavaş gözden düşmeye devam ediyor. DOGE fiyatı 0,089 dolara kadar ulaşarak söz konusu kripto para biriminin top 10 içerisine girmesini sağlasa da Elon Musk’ın ilgisinin sönmesi, fiyatın da sönmesine yol açtı.

DOGE Fiyatının Düzeltmesi Sürerken İyi Haber Geldi

DOGE basın saati itibarıyla 0,054 dolardan işlem görüyor ve 18. sırada bulunuyor. Elon Musk’ın devamlı olarak tweet atarak gündemde tuttuğu DOGE’un bu ilgi sönünce düşüş yaşaması ise aslında yatırımcıların beklediği bir şeydi. Kısa sürede %1.000 artış elde eden bir kripto paranın böyle bir düşüş yaşaması ise birçok yatırımcıya göre aslında normal bir durum. Buna rağmen DOGE fiyatının hala eski haline göre oldukça yüksek bir noktada konsolide olduğu ve yatay seyrettiği söylenebilir.

DOGE şimdi ise uzun vadeli fiyat yükselişine katkı sağlayacak bir haber ile anıldı. Litvanya’nın en büyük havayolları şirketlerinden olan AirBaltic, DOGE ile uçak bileti satışına başladığını belirtti. AirBaltic, Dogecoin’e ek olarak Ethereum ve Bitcoin Cash ödemelerini de destekleyecek. Aslında AirBaltic kısa süre önce lider kripto para birimi Bitcoin ve ABD dolarına endeksli stablecoinler için benzer duyuruda bulundu.

AirBaltic gibi köklü bir şirketin ödemelerde DOGE kullanacağını belirtmesi ise söz konusu kripto para biriminin ne kadar fazla talep çektiğini gösteriyor. Dünya çapında DOGE yatırımcılarının inanılmaz sayılarala ulaştığı aslında bu haberden de görülebilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu