bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBorsaDogecoin (DOGE) Katili Shiba Inu (SHIB), Dev Borsada Listelendi

Dogecoin (DOGE) Katili Shiba Inu (SHIB), Dev Borsada Listelendi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük ve en eski kripto para borsalarından birisi olan Bitstamp, geç olsa da Shiba Inu‘yu (SHIB) listelediğini açıkladı. Avrupa’nın en yüksek hacimli kripto para borsalarından birisi olan Bitstamp, SHIB’i resmen listelediğini duyurdu ve SHIB topluluğunu sevindirdi.

SHIB, Bitstamp’e Girdi

SHIB yatırma ve çekme işlemleri şimdiden açıldı ancak alım satım işlemleri 9 Aralık tarihinde TSİ 11:00’de açılacak. Shiba Inu’nun yanı sıra başka kripto para birimleri de aynı dakikalarda platforma giriş yaptı. Bunların Perpetaul Protocol (PERP), dYdX (DYDX) ve Gala (GALA) olduğu açıklandı. Buna ek olarak söz konusu kripto para birimlerinin hiçbirinin mevcut regülasyonlardan dolayı Singapur ve ABD’de alım satıma açılmadığı vurgulandı.

Bitstamp bunun öncesinde ise kasım ayında da büyük bir listeleme yapmıştı. Kasım ayında Cardano’yu (ADA) listeleyen Bitstamp, görünüşe göre daha önceki yıllarda ortaya koyduğu “az listeleme yapan borsa” unvanından uzaklaşmaya çalışıyor.

Coinbase kripto para borsası da yıllar önce çok az sayıda kripto para listelemesi yapması ile biliniyordu ve bunun değiştiği görülüyor. Coinbase şu an SHIB gibi yüksek hacimli ancak tehlikeli kripto para birimlerinin ilk listeleyen borsalardan birisi haline geldi. Diğer kripto para borsaları da kesinlikle pastadan pay alabilmek için bunu yapmaya devam edecek gibi gözüküyor. Avrupa’nın hacim olarak en büyük borsası olan Bitstamp, yakında başka kripto paralar da listeleyebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları