Dogecoin

Dogecoin (DOGE) Kurucusu Ateş Püskürdü!

Dogecoin kurucu ortağı, Mozilla Firefox'u eleştirdi.

2021’in en popüler kripto para birimlerinden birisi olan Dogecoin‘in (DOGE) kurucu ortaklarından Billy Markus, geçtiğimiz haftalarda atılan bir adım sonrası adeta deliye döndü.

En büyük internet tarayıcılarından birisi olan Firefox, kısa süre önce kripto para ödemeleri alacağını belirtmiş ancak devamında kripto para bağışları yeniden askıya alınmıştı. Markus ise bu durumu sert eleştirdi.

DOGE Kurucusundan Mozilla Eleştirisi

Billy Markus, platform ilk başta DOGE ve benzeri kripto paralarla bağış kabul edeceğini duyurduğunda sevindiğini ancak Mozilla‘nın devamında yaptığı açıklamalardan hiş hoşnut olmadığını aktardı.

Markus, bunun cahil ve kaba internet çetesine boyun eğmek olduğunu ifade etti.

Mozilla özellikle çevreci sebeplerden dolayı bu adımdan geri attığını belirterek Markus ise bunun yakında değişebileceğini ve internet çetelerinin neye karar verirse şirketlerin onu izleyeceğini vurguladı.

Mozilla’nın internetteki eleştiriler sonrası böyle bir tepki alması ve kripto paraların çevreye zarar verdiğini anında kabul etmesi, kesinlikle DOGE kurucusunu kızdırdı.

Markus, bu adımı atan Mozilla ekibini de “cahil” olarak nitelendirdi. Tabii ki bu durum ise DOGE’un yeniden listelenmesini sağlamadı.

DOGE, en büyük 3. kripto para birimi sıralamasına kadar yükseldikten sonra sert bir düşüş yaşadı ve an itibarıyla 12. sırada bulunmakta.

Son 24 saat içerisinde %6 yükseliş elde eden DOGE buna rağmen hala 0,17 dolarlık desteğin altında.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
İşte biliyon

Beter olun


Başa dön tuşu