Altcoin

Dogecoin Katili Olarak Anılan Shiba Inu’dan Yeni Haber!

SHIB, Güney Kore'ye giriş yapıyor.

Elon Musk’ın yücelttiği Dogecoin’in (DOGE) etkileri sadece kendisi ile sınırlı kalmadı ve bilindiği üzere birçok benzer kripto para birimi piyasaya giriş yaptı. Bunlar arasında ilk piyasaya giriş yapan Shiba Inu (SHIB) olmasa da kesinlikle en çok yükselen SHIB oldu. Dogecoin katili olarak anılmaya başlanan Shiba Inu, şimdi yeni bir pazara daha giriş yapıyor.

SHIB, Güney Kore’ye Girdi

Güney Kore’nin en büyük kripto para borsalarından birisi olan Korbit, bugün yaptığı duyuruda Shiba Inu’yu listeleyeceğini resmen açıkladı. Güney Kore’deki kripto para regülasyonlarının çok sert olduğu ancak potansiyelin de bir o kadar fazla olduğu bilinmekte. Bu sebeple aslında Seul merekzli kripto para borsasının müşterilerine SHIB alım satım hakkı verecek olması büyük önem taşıyor. Kullanıcılar yarından itibaren Kore wonu tabanlı işlem çiftinde alım satım yapabilecek.

SHIB’e ek olarak Injective Protocol (INJ) isimli Layer 2 projesi de piyasaya giriş yapacak ve Korbit tarafından listelenecek. Korbit, sert regülasyonlara karşı çıkan nadir borsalardan birisi olmuş ve ülkesindeki regülatörün her bir çağrısına cevap vermeyi başarmıştı. Bithumb, Coinone ve Korbit şu an için won alım satımı sunabilen üç kripto para borsası konumunda ve bu da aslında SHIB’in burada listelenmesinin ne kadar önemli olduğunu göstermekte. SHIB ise son yükselişinden sonra hala toparlanma elde edebilmiş sayılmaz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu