DogecoinHaberlerKripto Para

Dogecoin Kurucusu Çok Üzgün: “Keşke Kripto Paralar Çökse!”

Dogecoin kurucusu Jackson Palmer'dan kripto para açıklaması geldi.

Son zamanlarda Tesla CEO’su Elon Musk ile aralarında yaşanan tartışma ile gündeme gelen popüler mem tokeni Dogecoin’in (DOGE) kurucusu Jackson Palmer’dan ilginç kripto para açıklaması geldi.

Kripto para eleştirilerine bir yenisini daha ekleyen Palmer, piyasadaki son fiyat düzeltmesinin kripto para sektörünün sonu olmasını dilediğini söyledi.

Kripto para piyasasının dolandırıcılarla ve bu dolandırıcıları görmeyen yatırımcılarla dolu olduğunu dile getiren Palmer kripto paraların sonunun geldiğini görmek istediğini belirtti.

“Bu düzeltmenin kriptonun sonu olmasını dilerdim ama ne yazık ki değil.

Kripto para piyasasında yaşanan bu çöküş uzun sürmeyecek ve bu piyasa kısa vadede yok olmayacak. Çünkü kripto para destekçileri piyasaya para dökmeye devam ediyor.

Bu sebeple de bu çöküşün piyasanın sonu olmayacağı için çok üzgünüm.”

Palmer’a göre piyasada yaşanan fiyat düzeltmeleri yeni bir grup aptalın kripto piyasasına girmesi için yapılıyor.

Palmer ayrıca yapılan yatırımların altının dolu olmadığını ve insanların hiçbir şey yapmadan para kazandığını söyledi.

Jackson Palmer her ne kadar 2013 yılında Billy Markus ile birlikte en popüler mem tokenlerinden biri olan Dogecoin’i yaratsa da yıllar içerisinde kripto para birimlerini eleştirmeye başladı.

Palmer, kripto paraların köpekbalığı benzeri dolandırıcılar ve fırsatçılar için çekici bir yer haline geldiğini iddia ediyor.

Son olarak Jackson Palmer DOGE destekçisi Elon Musk ile girdiği tartışmayla gündeme geldi.
Palmer, Musk’ın bir dolandırıcı olduğunu ve kodlama hakkında göründüğünden çok daha az şey bildiğini iddia ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mucit

Doge piyasada ki en tehlikeli ki token kanımca.kimse.idrak edemiyor ancak bu arkadaş doge kurucusu.Ve yorumları çok sakat.Gelelim doge arzı sınırlı bir varlık mı? Hayır…Yani bu arkadaş istediği kadar katrilyon tane yada sonsuza kadar 9a basılı tutup dogeyi sonsuz 0 a boğar ve piyasadan siler.İşte bu kadar tehlikeli.Bana göre arzı sınırlı olmayan piyasaya tamamı yahut tamamına yakını sürülmemiş her şey çok tehlikeli.Hani bu piyasada eskilerin bir tabiri var bu piyasada ki coin ve tokenlerin %99 silinecek yok olacak.Nedeni tam olarak bu işte canım arkadaşlarım.Alım satım yatırım tavsiyesi vermiyorum.Bir arkadaşınız olarak riskinizi yönetin diyorum.Arzı sınırlı olmayan luna ya ne oldu? 800.000 adet varken trilyon tane mi ne oldu kaç 0 eklendi.İşte mevzu bu.Arzı sınırlı bir varlık ve arkasında iyi bir ekip varsa korkmaya gerek yok.Arzı sınırlı olmayan her şeyde kötü değildir.Bu patronun kim olduğuna bağlı.Ama bir gün karısı ile kavga eder morali bozuktur sizi yok etmek ister ve evet yok eder.Bu yüzden her şeyden biraz satın al ama bu piyasada isen btc mutlaka al.Sonra herkes kaybediyor zaten sanırsın çünkü sen hep kaybedersin.Bu tür kişilerin kazanma şansı çok az benden söylemesi.Çok kazanmak isteyen herkes genede çok kaybeder.

Anonimtus

Yavşak boşboş konusuyor nasıl olsa ellrindekileri verdiler millete bi soluk şimdide keske cökse naraları atıyorlar


Başa dön tuşu