AltcoinAnalizDogecoin

Dogecoin Tarafındaki Son Gelişmelerin Fiyata Etkisi Ne Yönde Oldu?

DOGE'de Hangi Seviyeler Önemli?

En son gelişmelerden; Bitcoin of America, ATM’lerine Dogecoin eklediğini kendi twitter adreslerinden belirterek duyurdu. Daha öncesinde de Ekim 2021 tarihinde en büyük kripto para birimi olan Ethereum’u eklediğini açıklamıştı.

Bitcoin of America, 31 eyalette 1.800’den fazla BTM’ye sahip olması ile beraber bu haberin Dogecoin’in açısından fiyata olumlu yönde etki ettiğini görebilmekteyiz.

CoinMarketCap verilerine göre Dogecoin’in fiyatı son 24 saatte yaklaşık %10’dan fazla arttı. Son 24 saat içinde, teknik faktörlerin yanı sıra piyasa geneli olarak olumlu haberlerin etkisi buna yardımcı olmuş olabilir.

Ayrıca 23 Mart’ta, komisyonsuz bir kripto para birimi alım satım yazılımı olan Voyager, tüketicilerin ticaret yapmasına ve DOGE almasına olanak tanıyan Dogecoin desteğini başlattı.

Teknik açıdan Logaritmik olarak baktığımızda uzun vade aralığında 28 Mart 2021 tarihinden yükselen bir trendden sonra yeni bir zirvesinden tepki alarak bir takoz yapısı oluşturmuştur.

Güncel olarak fiyat düşüşün de etkisi ile 0.11 dolar bölgesinden tepki alarak belirli bir range bölgesinde hareketine devam etmektedir.

Buradaki önemli seviyenin 0.19 ve 0.20 dolar bölgesinin kırılımı ile yükseliş trendinin ilk adımını atarak bu bölge üzerinde tutunması ile beraber üst hedef seviyeleri takip edilebilir. Aksi takdirde yapının aşağı kırılması ve destek bölgesinin kaybı ile alt destek seviyelerine geri çekilmeler söz konusu oluşabilir.

Teknik faktörler ve pozitif yönlü haberlerin devamı ile fiyata olumlu etkilerini ilerleyen zamanlarda görebilmemize yardımcı olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu