coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriDogecoinDogecoin'de (DOGE) Büyük Bir Balina, Bu Fiyat Seviyesi İçin 2 Milyon Alım...

Dogecoin’de (DOGE) Büyük Bir Balina, Bu Fiyat Seviyesi İçin 2 Milyon Alım Opsiyonu Satın Aldı! Yoksa Bir Şey Mi Biliyor?

Dogecoin (DOGE) için büyük bir balina, spesifik bir fiyat seviyesi için ileri tarihli 2 milyon adet alım opsiyonu satın aldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bir trader iki milyon Dogecoin (DOGE) alım opsiyonu satın aldı. Kullanım fiyatı 0.22 dolar olan opsiyonlar, türev borsası PowerTrade’in Ticari Baş Sorumlusu Bernd Sischka tarafından onaylandı.

Şu an itibariyle DOGE 0.1649 dolardan işlem görüyor. Bu işlemin kâr getirmesi için, memecoinin fiyatının % 31’den fazla artması gerekecek. Alım opsiyonları 14 Haziran’da sona erecek.

Opsiyonlar, alıcıya sözleşmenin sona ermesinden önce önceden belirlenmiş bir fiyattan bir varlığı alma veya satma hakkı sağlayan türev sözleşmelerdir. Dayanak varlık kullanım fiyatına ulaşamazsa, sözleşme değersiz olarak sona erecektir.

İlgili Haber  Bitcoin ve Kripto Paralarda 2 Milyar Dolarlık Deprem: Nihayet Sonuçlandı

Dogecoin Mart ayında yaşadığı ralli sırasında 0.22 dolar seviyesine aslında ulaşmıştı. Ancak bu seviyenin ötesine 2021 yılının Kasım ayından bu yana ulaşılamadı.

Sischka, altcoinlerin mevcut durumuna ilişkin görüşlerini paylaştı. “Altcoinler Ethereum’daki son yükselişin gerisinde kaldı. Çoğu trader ETH’nin ne yaptığını gözlemliyor ve altcoinler için potansiyel hamleleri öngörüyor” dedi. Ayrıca ETF’nin onaylanmasının ETH rallisini tetiklediğini de sözlerine ekledi. Bununla birlikte, Dogecoin’in joker kartının Elon Musk’ın tokeni Twitter’da bir ödeme aracı olarak kullanması olduğuna inanıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları