coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerDört Üst Düzey Ripple Yöneticisi, 2024 Yılına Dair Kripto Para Tahminlerini Açıkladı

Dört Üst Düzey Ripple Yöneticisi, 2024 Yılına Dair Kripto Para Tahminlerini Açıkladı

Ripple yöneticilerinin yeni yıla dair tahminlerine bir yenisi daha eklendi. Dört şirket yöneticisi öngörülerini paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yeni yıl yaklaşırken Ripple yöneticileri 2024 yılına ilişkin öngörülerini paylaşarak kripto para dünyasında önemli değişimler yaşanacağını tahmin etti.

Şirketin Küresel Müşteri Başarısı Kıdemli Başkan Yardımcısı Aaron Sears, geleneksel markaların ve web2 şirketlerinin ana akım kripto kullanımını yönlendirmeye başlayacağını öngörüyor.

Şimdiye kadar bu sürece PayPal, Mastercard, JPMorgan ve Citi gibi ödemeler ve geleneksel finans alanındaki şirketler öncülük ediyordu. Ancak Sears, ‘kripto kışı’ olarak adlandırılan dönemin sona ermesiyle birlikte Amazon, Uber ve Apple gibi teknoloji liderlerinin kripto ve blockchain’i işlerine entegre etmelerini bekliyor.

Sears ayrıca, 2024’ün ortalarında yapılacak düzenlemelerin ardından Brezilya’daki kurumsal yatırımlarda önemli adımlar atılacağını öngörüyor. Sears bu sayede piyasanın meşruiyetinin artacağını, büyümenin hızlanacağını ve hem yeni başlayanlar hem de köklü şirketler için yeni fırsatlar yaratılacağını düşünüyor.

İlgili Haber  SEC, Kripto Para Davasında Yanlış Beyan Verdiğini Kabul Etti, Özür Diledi

Ripple Stratejik Girişimler Kıdemli Başkan Yardımcısı Eric van Miltenburg, 2024’te güvenilir hizmet, geleneksel finans kurumları tarafından benimsenme ve mevzuat uyumunu içeren “yeni bir finans çağının” ortaya çıkacağını düşünüyor. Kendisi, kurumlar Ripple gibi hizmetlerin teknoloji birikimlerine katabileceği değeri fark ettikçe kriptoya yönelik şüpheciliğin azaldığını belirtiyor.

Ripple Küresel Kamu Politikası Başkan Yardımcısı Rob Grant, bir G7 ülkesinin yıl sonuna kadar blockchain destekli bir Merkez Bankası Dijital Para Birimine (CBDC) sahip olacağını ve böylece devlet destekli dijital para birimlerinde yeni bir çağın başlayacağını öngörüyor. Ayrıca büyük bir ABD şirketinin ödeme şekli olarak bir kripto para birimini kabul etmesini ve böylece Amerikalıların günlük alışverişlerinde blockchain tabanlı ödemeleri kullanabilmesini bekliyor.

Şirketin Ödeme Ürünleri Başkanı Brendan Berry, 2024 yılında gerçek dünya sorunlarını çözen şirketlere yeniden odaklanılmasıyla birlikte bir “hizmet patlaması” bekliyor. Ayrıca, gelişmekte olan ve mevcut finansal teknolojiler arasındaki boşluğu kapatmak için fintech ve kripto ortaklıklarında bir artış öngörüyor. Buna ek olarak Berry, G7 dışı para birimlerine dayalı stablecoin’lerin 2024 yılında yükselişe geçeceğini ve tüketiciler için kriptoya yeni bir giriş noktası ve geçit sağlayacağını öngörüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail