coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinDünya Devlerinden Bitcoin Sv Markasına Gözdağı

Dünya Devlerinden Bitcoin Sv Markasına Gözdağı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünya Devlerinden Bitcoin Sv Markasına Gözdağı geldi. Geçtiğimiz yıl dipleri gören ve bu yıl yeniden toparlanma sürecine giren Bitcoin gibi kripto paralara olan ilgi halen devam ediyor. Bu anlamda Bitcoin gibi sanal para birimlerinin depolanmasına, alışverişlerde kullanmasına olanak tanıyan pek çok sanal para birimleri şirketi hizmet sağlamayı sürdürüyor. Yatırımcıların ve girişimcilerin Bitcoin’e olan algısı ve önyargısının kırıldığı bu günlerde. Blockchain.com, Shapeshift ve Kraken gibi dünya devleri Bitcoin Sv firmasına savaş açmış durumda. Bitcoin konusunda yaptığı değerlendirmeler dikkatleri üzerine çeken Craig Wright, kendisini sahtekârlıkla suçlayan firmalara tehdit savurmaya devam ediyor. Dev şirketlerin arasındaki anlaşmazlığı dayanan laf dalaşı sosyal medya hesapları üzerinden sürdürülüyor. Bu diyaloglar geçtiğimiz günlerde Bitcoin gibi kripto para borsasının önde gelen isimlerinden olan Binance Ceo’su Changspeng Zhao’nun da dikkatini çekti.

Zhao da Kavgaya Dahil Oldu

Binance Ceo’su Changspeng Zhao sosyal medya platformlarından devam eden anlaşmazlıkta Wright’ın şirketini Binance’den liste dışı bırakmakla tehdit ederek gözdağı verdi. Tartışmaların sürmesinin hemen ardından ise Binance Ceo’su Changspeng Zhao, Binance’nin servis listesinden Bitcoin Sv şirketini liste dışı bıraktıklarının duyurusunu yaptı. Bu kararın ardında da Bitcoin piyasasının önde gelen bir diğer ismi Blochchain.com da anlaşma yaşadığı Bitcoin Sv şirketine vermiş olduğu finansal desteği 15 mayıs itibari ile sonlandıracağını duyurdu. Yapılan bu yaptırımlar Bitcoin Sv’nin gelecek günlerde zor anlar yaşamasına neden olacağı belirtiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail