BitcoinCraig WrightHaberler

Dünya Devlerinden Bitcoin Sv Markasına Gözdağı

Dünya Devlerinden Bitcoin Sv Markasına Gözdağı geldi. Geçtiğimiz yıl dipleri gören ve bu yıl yeniden toparlanma sürecine giren Bitcoin gibi kripto paralara olan ilgi halen devam ediyor.

Nexo

Dünya Devlerinden Bitcoin Sv Markasına Gözdağı geldi. Geçtiğimiz yıl dipleri gören ve bu yıl yeniden toparlanma sürecine giren Bitcoin gibi kripto paralara olan ilgi halen devam ediyor. Bu anlamda Bitcoin gibi sanal para birimlerinin depolanmasına, alışverişlerde kullanmasına olanak tanıyan pek çok sanal para birimleri şirketi hizmet sağlamayı sürdürüyor. Yatırımcıların ve girişimcilerin Bitcoin’e olan algısı ve önyargısının kırıldığı bu günlerde. Blockchain.com, Shapeshift ve Kraken gibi dünya devleri Bitcoin Sv firmasına savaş açmış durumda. Bitcoin konusunda yaptığı değerlendirmeler dikkatleri üzerine çeken Craig Wright, kendisini sahtekârlıkla suçlayan firmalara tehdit savurmaya devam ediyor. Dev şirketlerin arasındaki anlaşmazlığı dayanan laf dalaşı sosyal medya hesapları üzerinden sürdürülüyor. Bu diyaloglar geçtiğimiz günlerde Bitcoin gibi kripto para borsasının önde gelen isimlerinden olan Binance Ceo’su Changspeng Zhao’nun da dikkatini çekti.

Zhao da Kavgaya Dahil Oldu

Binance Ceo’su Changspeng Zhao sosyal medya platformlarından devam eden anlaşmazlıkta Wright’ın şirketini Binance’den liste dışı bırakmakla tehdit ederek gözdağı verdi. Tartışmaların sürmesinin hemen ardından ise Binance Ceo’su Changspeng Zhao, Binance’nin servis listesinden Bitcoin Sv şirketini liste dışı bıraktıklarının duyurusunu yaptı. Bu kararın ardında da Bitcoin piyasasının önde gelen bir diğer ismi Blochchain.com da anlaşma yaşadığı Bitcoin Sv şirketine vermiş olduğu finansal desteği 15 mayıs itibari ile sonlandıracağını duyurdu. Yapılan bu yaptırımlar Bitcoin Sv’nin gelecek günlerde zor anlar yaşamasına neden olacağı belirtiliyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı