Kripto HaberleriAltcoinDünyaca Ünlü Fon, Kripto Para Sektörüne Giriyor!

Dünyaca Ünlü Fon, Kripto Para Sektörüne Giriyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en ünlü yatırımcılarından ve risk sermayedarlarından birisi olarak görülen Dan Tapiero’nun 10T isimli fonu, üçüncü bir dijital varlık fonunu piyasaya süreceğini duyurdu.

Tapiero’dan Yeni Fon!

Tapiero, ikinci fonunu çok kısa bir süre önce kapatmıştı ve bunun hemen devamında böyle bir yeni fon açılması kesinlikle kripto para sektörüne verdiği güveni ortaya koymakta.

Şirket, yeni fon ile 500 milyon doları yatırım için kullanacağını vurguladı ve fonun adının 10T DAE Fund 3.0 olacağını açıkladı. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna verilen bildiriye göre 10T’nin üçüncü fonunun hedefi de orta veya üst aşamadaki dijital varlık şirketleri olacak. Bu da aslında yeni kripto para şirketlerine yatırım yapılmayacağını ve daha çok sektörün eskilerine odaklanılacağını gösteriyor. Tapiero konu hakkında yaptığı açıklamada da şirketlerin şimdiden ciddi bir gelir elde etmiş olması gerektiğini ve startup firmalarına yatırım yapmadıklarını vurguladı.

Üçüncü fonun daha olgun kripto para şirketlerine yatırım yapma kararının arkasındaki sebebi açıklayan Tapiero, bunun aslında kripto para ekosistemini daha da derinleştirmek olduğunu ifade etti.

10T’nin yönetimi altında 770 milyon dolardan fazla fon var ve Tapiero ilk iki fonun %90’ından fazlasının çoktan yatırım için kullanıldığını vurguladı. 10T kısa süre önce de 750 milyon dolarlık bir fonlama almış ve büyük bir sükse yapmıştı. Şimdi bu fonun hangi şirketlere yatırım yapacağı ise merak ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları