binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDünyaca Ünlü Gıda Şirketi Mondelēz International, Tedarik Zinciri İçin Bu Altcoini Seçti!

Dünyaca Ünlü Gıda Şirketi Mondelēz International, Tedarik Zinciri İçin Bu Altcoini Seçti!

Toblerone ve Oreo gibi markaların arkasındaki şirket olan Mondelēz International, bir altcoin ile işbirliği yapacak.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önemli bir Amerikan yiyecek ve içecek şirketi olan Mondelēz International, dağıtık defter teknolojisine (DLT) dayalı çözümleri araştırmak ve geliştirmek için Hedera (HBAR) Konseyi’ne katıldı. Ortaklık, dijital dönüşüm girişimlerine ve tedarik zinciri yönetimine odaklanmayı amaçlıyor.

Hedera Konseyi’nin arkasındaki kuruluş olan Hedera Hashgraph, hashgraph konsensüsünü kullanan halka açık dağıtılmış bir defter olarak olarak görev yapıyor.

80’den fazla ülkede faaliyet gösteren ve Oreo ve Toblerone gibi popüler markaların sahibi olan Mondelēz International, daha önce erken aşama bir fintech ödeme şirketi olan SKUx ile işbirliği yapmıştı. Bu ortaklık SKUx’un müşteri hizmetleri programını genişletmeyi amaçlıyordu. Mondelēz, Hedera’yı ambalajlı tüketici ürünlerinin tedarik zincirini ve dijital ödeme tabanlı teklifleri takip etmek için kullanmayı planlıyor.

İlgili Haber  759 Milyar Doları Yöneten Citi Bank, Planladığı Yeni Özellikleri Uygulamak İçin Seçtiği Altcoin Ağını Açıkladı

Mondelēz International’da Dijital Strateji ve Blockchain Küresel COE Lideri Xiang Xu, ortaklıktan duyduğu heyecanı dile getirdi. Xu, “Hedera ile birlikte dağıtık defter teknolojilerini keşfederek dijital dönüşüme olan bağlılığımızı sürdürmekten heyecan duyuyoruz” dedi ve ekledi:

“Ambalajlı tüketici ürünleri şirketleri ve yatırımcılar için uzun süredir devam eden perakende sektörü zorluklarını aşma potansiyeli çok cazip.”

Hedera Konseyi Üyelik Komitesi Eş Başkanı Bill Miller da heyecanını paylaştı:

“Mondelēz International, günümüz tüketicilerinin keyifle tükettiği pek çok gıda markasından sorumlu küresel bir gıda lideri. Hedera Konseyi’nin bir parçası olarak, daha büyük CPG ve perakende ekosistemi için ilgili iş çözümlerine öncülük etmek üzere onların sesini güçlendirmekten heyecan duyuyoruz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail