blank
BitcoinEthereumHaberler

Dünyaca Ünlü “Love Is The Air” Tablosu İçin BTC ve ETH Ödemesi Kabul Edilecek!

Tanınmış müzayede evi, kripto para ile ödeme kabulü için Coinbase Commerce ile anlaştı.

Dünyanın en gizemli sanatçılarından biri olan ve İngiliz olması dışında hakkında hiçbir bilgi bulunmayan sokak sanatçısı Banksy’nin en meşhur tablosu “Love is the Air” için Bitcoin ve Ethereum ile teklif verilebileceğini açıklayan ABD merkezli müzayede evi Sotheby’s, söz konusu hizmet için Coinbase Commerce ile ortaklık imzaladı.

Sotheby’s CEO’su Charles F. Stewart, Bitcoin ve Ethereum‘u ödeme yöntemi olarak kabul etmeye başlayacaklarını belirterek söz konusu hizmet için çok heyecanlı olduklarını ve bu proje üzerinde uzun zamandır çalıştıklarını ifade etti.

12 Mayıs’ta düzenlenecek olan müzayedede söz konusu tablonun 8 haneli rakamları göreceği tahmin ediliyor.

Söz konusu satıştan elde edilmesi planlanan kripto paraların ise Sotheby’s tarafından nasıl değerlendirileceği konusu henüz netlik kazanmış değil.

Özellikle pandemi sonrası değişen eski dünya düzeninin yerini bambaşka bir hayat standardına bıraktığı şu günlerde hayatımızın her alanında yer almayı hızla sürdüren kripto paralar, her geçen gün ilgi ve değer artışlarını sürdürüyor. Banksy gibi gözde bir sanatçının eserine bile kripto paralarla değer biçilmesi bu ilgiyi gözler önüne seriyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu