binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerDünyanın En Büyük Dijital Varlık Şirketi DCG, Bir Dönem Kripto Para Dünyasında...

Dünyanın En Büyük Dijital Varlık Şirketi DCG, Bir Dönem Kripto Para Dünyasında Krize Neden Olan Sorunun Çözüldüğünü Bildirdi

Digital Currency Group (DCG), bir dönem kripto para piyasasının gündeminde olan borç sorununun çözüldüğünü bildirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük dijital varlık şirketi olan Digital Currency Group (DCG), önemli bir dönüm noktasının tamamlandığını duyurdu.

Şirket, Genesis’e olan yaklaşık 700 milyon dolar da dahil olmak üzere, bir yıldan biraz daha uzun bir süre içindeki alacaklılarına olan 1 milyar dolardan fazla borcunu ödedi.

Ödeme, daha önce krize neden olan Genesis’ten alınan tüm kısa vadeli kredilerin sona erdiğine işaret ediyor. Şirketten yapılan açıklamada, “DCG olarak Genesis’ten aldığımız tüm kısa vadeli kredilerin geri ödemesini tamamladığımızı duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz” denildi.

İlgili Haber  Sıcak Gelişme: Bloomberg Analisti Eric Balchunas Bitcoin Spot ETF'ler Hakkında Konuştu - "Kaynaklarıma Göre Bu İş Tamam"

DCG CEO’su Barry Silbert şirketin başarısından ve sektörün geleceğinden duyduğu heyecanı dile getirdi. Silbert, “DCG’nin Genesis’ten aldığı borcun tamamını ödediğini paylaşmaktan mutluluk duyuyorum” dedi ve ekledi:

“Sektörün karşı karşıya olduğu zorluklara rağmen, bu 700 milyon dolar da dahil olmak üzere 1 milyar doların üzerinde borcu geri ödedik. Sektörün bir sonraki dönemi ve DCG’nin bu dönemdeki liderlik rolü beni heyecanlandırıyor.”

Genesis şirketi de Digital Currency Group bünyesinde bulunuyor ve Genesis, kripto para borsası Gemini’a olan borcunu ödeyemediği için iflas etmesiyle tanınıyor. Gemini’ın Earn adındaki getiri programındaki müşteriler, Genesis’ten alacaklı olunması sebebiyle paralarını çekemiyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail