Kripto HaberleriAltcoinDünyanın En Büyük ETH Balinası Yaklaşık 50 Milyar SHIB Token Satın Aldı!

Dünyanın En Büyük ETH Balinası Yaklaşık 50 Milyar SHIB Token Satın Aldı!

Takip et

Dünyanın en büyük ETH balinasıLight“, 49 milyardan fazla SHIB jetonu satın aldı. Satın alımın maliyetinin 1.211.473 dolar civarında olduğu tahmin ediliyor. Uzmanlar bunun SHIB’i boğa koşusuna itebileceğini iddia ediyorlar.

Dünyanın en büyük Ethereum balinası “Light” bir günde 49.998.916.299 SHIB token satın aldı. Bu ETH balinaları tarafından yapılan en yüksek ve en dikkat çekici satın alma olarak kayıtlara geçmiş durumda.

WhaleStats tarafından paylaşılan bir tweetle ortaya çıkan alım, WhaleStats’ın işlem izleme istatistiklerinde de ilk sırada yer aldı.

SHIB Taraftarları Boğa Beklentisine Girdi!

WhaleStats’ın Twitter’daki yaklaşık 172.5 takipçisi söz konusu haberle büyük heyecana kapılmış görünüyor.

SHIB taraftarları token lansmanından bu yana Twitter’ı bu denli etkileyen başka bir haber olmadığını düşünüyor. Ve dahası söz konusu satın almanın SHIB’i ve token performansını farklı bir seviyeye yükselteceğine dair çeşitli görüşlere sahipler.

Ancak ilgili haber şu ana kadar Shiba Inu için önemli bir fiyat artış trendini boğa moduna çıkarabilmiş değil. Haberimizin yazıldığı an itibarı ile SHIB 0.00002431 dolardan işlem görüyor.

Şu anda CoinMarketCap‘te en büyük kripto para birimleri arasında 14. sırada yer alan Shiba Inu, 13,1 milyar doların üzerinde piyasa değerine sahip.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları