Kripto HaberleriBasın BülteniDünyanın En Büyük Metaverse Builder Topluluğu SandStorm, Markalar İçin İnşa Önerilerini Başlattı

Dünyanın En Büyük Metaverse Builder Topluluğu SandStorm, Markalar İçin İnşa Önerilerini Başlattı

Takip et

Önde gelen metaverse oluşturucu topluluğu SandStorm, merakla beklenen “öneri ve teklif” platformunu yayınladı.

Bu metaverse inşaat pazarı, markaları Decentraland ve The Sandbox dahil olmak üzere en iyi sanal dünyalardan inşaatçılar ile eşleştirerek markaların varlıkları ve deneyimleri talep üzerine dağıtmasına olanak tanıyacak. Merkezi olmayan yaklaşımı, meta veriye öncülük eden markalara benzersiz kalite ve maliyet tasarrufu sağlamak için en iyi inşaatçıları bir araya getirecek.

HomeAdvisor ve Upwork gibi isteğe bağlı pazarlara benzer şekilde SandStorm, dünyanın en iyi binlerce metaverse oluşturucusunun iş bulması için bir merkez haline geldi. SandStorm, markaları, bireysel inşaatçıları ve her büyüklükteki tam geliştirme stüdyolarını birbirine bağlayarak Walmart, Panera ve McDonald’s gibi köklü markaların açık meta veriye nasıl gireceğine dair yenilikçi bir çözüm sunuyor.

SandStorm CEO’su Steve McGarry şunları söyledi:

“İş için fiziksel konum, son iki yılda birçoğumuz için çok daha az önemli hale geldi. SandStorm’da, işin geleceğinin öncelikle bireyin becerileri ve meta veri tabanında bir ekip üzerinde çalışma yeteneği tarafından yönlendirileceğine inanıyoruz. Daha dijital bir topluma doğru ilerlerken, bir SandStorm profilinde sergilenen çoklu sanal dünyalar için varlık oluşturma becerileri, iş bulmak için oyun alanını düzleştirecek.”

SandStorm platformu, Beceriler, Kullanılabilirlik, İletişim, Kalite, Son Tarihler ve Ekip İşbirliğine dayalı inşaatçıları vurgular. Fiziksel dünyada bir rüya evi inşa etmeye benzetilebilir, ancak yerel bir gayrimenkul geliştirme firması kiralamak yerine, Kore’deki en iyi mimarı, Londra’daki en iyi çatı ustasını ve Kanada’daki en iyi elektrikçiyi seçmek tam da bu platform ile mümkün oluyor. Öte yandan sanal dünyada faaliyet gösteren markalar, müteahhitleri önceki iş portföylerine göre seçebilirler.

Markalar, The Sandbox, Decentraland ve yakında beş ek sanal dünyada bir deneyim üretmek için teklif sunabilir. Dünyanın her yerinden bireysel inşaatçılar ve geliştirme stüdyoları daha sonra SandStorm profillerini kullanarak teklif verebilirler.

Markalar daha sonra SandStorm’un rehberliğinde istedikleri takımı seçebilirler. Derleme tamamlandıktan sonra, ilgili tüm oluşturucu profillerine bir İşlem NFT’si (TNFT) gönderilir. Bu, inşaatçıların projedeki rollerini paylaşmalarına ve markanın yapısını takipçilerine tanıtmasına olanak tanır. Marka ortakları ve inşaatçılar, tüm tarafların en yüksek kalitede deneyimlere sahip olmasını sağlamak için inşaat tamamlandıktan sonra birbirlerini gözden geçirir.

SandStorm CBO Matt Saricicek konu hakkında şunları söyledi:

“SandStorm, küçük bir varlık grubu için teklif sunmak için minimum bütçe 1.000 ABD Doları olduğundan, markaların giriş engelini azaltmayı hedefliyor. Bu teklifler onaylandıktan sonra, her büyüklükteki projeye teklif vermek için 2.000’den fazla doğrulanmış inşaatçının önünde canlı yayına geçerler.

“Bu sadece buzdağının ucu; tüm dünyada web3’ten habersiz olan ve sonunda mevcut topluluğu ve web3’teki deneyimleri bin kat artıracak sayısız zeki ve yaratıcı birey var. Bu inanılmaz sanatçıların çalışmaları bizi heyecanlandırıyor ve bu harekete katkıda bulunmaktan heyecan duyuyoruz.”

JP Morgan, Metaverse’in 2030 yılına kadar 8 trilyon dolarlık bir pazar olacağını ve inşaatçıların ve üreticilerin tüm sanal deneyimlerde içerik üretmesi için büyük bir ihtiyaç olduğunu tahmin ediyor. SandStorm muazzam miktarda fiyatlandırma verisi ile açık metaverse inşaat pazarını düzenlemeye devam ederken, inşaatçı eğitimi hayati bir rol oynayacak.

SandStorm, doğrudan platformlarından canlı olarak yayınlanan haftalık röportajlar, atölye çalışmaları ve eğitimler sunarak, her gün ortalama 25 yeni inşaatçıyı alana davet ediyor. Hevesli yeni inşaatçılar için bir rampa olarak SandStorm, büyümenin 2023 ortasına kadar günde 130 ila 170 yeni inşaatçı arasında olmasını bekliyor.

SandStorm COO’su Evan Stafford, “Gelecek nesillerin potansiyelini ortaya çıkarmanın anahtarının, herkesin metaverse üreticisi olarak kendi kaderini ‘inşa edebileceği’ açık bir platform oluşturmak olduğuna inanıyoruz” dedi.

Decentraland ve The Sandbox’ta teklifinizi dünyanın en iyi binlerce metaverse oluşturucusunun önüne nasıl ileteceğiniz hakkında daha fazla bilgiyi BURADAN edinebilirsiniz.

SandStorm Hakkında

SandStorm, markaları en iyi sanal dünya oluşturucularla birleştirerek meta veri deposu girişinin önündeki engelleri kaldırıyor. Markalar, SandStorm’un benzersiz “teklif ve teklif” platformunu kullanarak bir teklif sunabilir, teklifleri kabul edebilir ve arzu edilen metaverselerde sanal emlak inşaatçıları kiralayabilir. Bu arada inşaatçılar, kendilerine küresel bir kitle kazandıracak ve becerilerini sergileyecek müşterilerle bağlantı kurmak için portföylerinden yararlanabilir.

Daha fazla bilgi edinin: https://sandstorm.co/

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları