binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinDünyanın En Büyük Varlık Yöneticisi BlackRock'ın Cüzdanına Mem Token Yağdı! Blackrock Etkisiyle...

Dünyanın En Büyük Varlık Yöneticisi BlackRock’ın Cüzdanına Mem Token Yağdı! Blackrock Etkisiyle Fiyatlar Yükseldi!

Blackrock'un BUIDL fonunun cüzdanına çeşitli mem tokenler ve NFT'ler gönderildi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük varlık yöneticilerinden biri olan Blackrock geçtiğimiz günlerde yatırımcıların ABD doları getirisi elde etmelerine olanak tanıyan ‘USD Kurumsal Dijital Likidite Fonu’nun (BUIDL) piyasaya sürmüştü.

BUILD fonu büyük ilgi gördü ve piyasaya sürülmesinden sonra BUIDL’ın cüzdanına çeşitli mem tokenler ve NFT’ler gönderildi.

Spot on Chain’in paylaşımına göre, BULD fonuna DETF, USH ve ROI gibi altcoinler gelirken, bu altcoinlerin fiyatında BlackRock cüzdanı etkisiyle %20’ye varan yükselişler görüldü.

Bu altcoin transfer işlemlerinin hiçbiri BlackRock tarafından yapılmazken Blackrock’un ilk başta cüzdanına transfer ettiği 100 milyon USDC halen hareketsiz bekliyor.

“BlackRock ilk 100 milyon dolarlık tokenize fonu Ethereum’da piyasaya sürdükten sonra, fon cüzdanı “0x13e” yaklaşık 100 bin dolar değerinde çeşitli mem token ve NFT aldı:
250 bin DETF (20,7 bin dolar), 10 bin RICO (15,7 bin dolar), 500 bin USH (13,9 bin dolar)

BlackRock, Securitize ile işbirliği içinde, dün yatırımcıların ABD doları getirisi elde etmelerine olanak tanıyan ‘USD Kurumsal Dijital Likidite Fonu’nu ( BUIDL ) açıkladı. BlackRock 6 gün önce bu fon için Circle ‘dan 100M USDC çekmişti.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail