blank
BitcoinHaberler

Dünya’nın En Zengin Adamı Elon Musk’ın Bitcoin (BTC) Pişmanlığı!

Elon Musk yine kripto dünyasının gündeminde...

Yakın zamanda CNBC tarafından yapılan açıklamaya göre Elon Musk, 185 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zengin insanı oldu.

Tartışmalı twitleriyle sık sık haberleştirdiğimiz Tesla CEO’su Elon Musk, yine ses getiren bir twitle gündemde yer aldı. Bir yazarın Bitcoin ile ilgili atığa twite yorum yapan Musk, Bitcoin konusunda kendi pişmanlığını dile getirdi.

Amerikalı yazar Ben Mezrich’in “bir daha Bitcoin ile ödeme yapma teklifini asla geri çevirmeyeceğim.” twitine yanıt veren Elon Musk ” bende” dedi.

Elon Musk’ın twiti kısa süre içerisinde binlerce beğeni  ve yorum aldı. Binance CEO’su ve kripto dünyasının önde gelen isimleri, Elon Musk’ı bu pişmanlığında yalnız bırakmadı. Elon Musk kısa sürede “Tesla’mı ne zaman Bitcoin ile alabilirim” sorularına maruz kaldı.

Görünen o ki Bitcoin’in son dönemde gösterdiği performans, sadece kenardan izlemeyi tercih edenleri üzmeye devam ediyor. Dünyanın en zengin adamının dahi pişmanlıkları arasında yerini alan Bitcoin, kendisine inananlara kazandırmaya devam ediyor.

Elon Musk’ın hali hazırda Bitcoin’i var mı yok mu bilmiyoruz ancak yakın zamanda attığı bir twitte sadece 0.25 BTC’si olduğunu söylemişti. Bunun ironi olduğunu düşünenler de var.

Elon Musk’ın, Bitcoin ve Dogecoin ile ilgili daha önce attığı twitlere bu haberimizden ulaşabilirsiniz.

İlgili Haber  Tesla CEO’su Elon Musk Yine Ters Köşe Yaptı! Bitcoin ve Dogecoin Açıklaması
Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu