blank
DogecoinHaberler

Durdurulamıyor! Dogecoin (DOGE), Rekor Tazeledi – DOGE Nerede Duracak?

Dogecoin fiyatı 0,69 dolar seviyesine kadar çıkarak rekor tazeledi.

Şaka amaçlı üretilen kripto para birimi Dogecoin (DOGE), 24 saat içerisinde %36 yüskeliş elde etti ve rekorunu tazeledi. DOGE fiyatının 0,53 dolara kadar gerilediği ancak özellikle ABD piyasalarının aktif olduğu saatlerde rekor bir yükseliş yaşayarak 0,69 dolara kadar çıktığı görülüyor.

DOGE, 50.6 Milyar Dolarlık Hacme Ulaştı

DOGE, son 24 saat içerisinde 50.6 milyar dolarlık ticari hacme ulaştı ve neredeyse Ethereum’un 58 milyar dolarlık hacmini yakaladı. DOGE, hemen üzerindeki Binance Coin’in hacmine ise yaklaşık 9 kat fark attı. DOGE bu yükselişi ile beraber toplam piyasa değerini 85 milyar dolara çıkardı ve yükselmeye devam ederse BNB’yi geçerek üçüncü sıraya yerleşebilir.

Şu an için DOGE fiyatının durma noktası ise belirsiz diyebiliriz. ABD’deki yatırımcılar Elon Musk’ın katılacağı Saturday Night Live programına kadar beklentiyi yüksek tutabilir ve fiyat yükselişi devam edebilir. Elon Musk ilgili programda DOGE hakkında bir açıklamada bulunabileceğini ima etti ve 8 Mayıs tarihi bu sebeple bir hayli önemli. Buna rağmen ilgili tarihe 3 gün olması ve DOGE’un neredeyse her gün %50 yükseliş elde etmesi, bunun Ethereum’un 24 saatlik hacmine bile yaklaşabileceğini göstermekte.

DOGE’un BNB’yi geçmesinden sonra ise yatırımcılar hafif bir düzeltme bekleyebilir.

Ayrıca piyasadaki yatırımcılar tüm ilgilinin DOGE’de olmasından şikayetçi. Zira böyle olduğu için hem büyük hem de küçük altcoinlere para akışı şu an için kısıtlı gerçekleşiyor.

*Haber verme hakkı kapsamında paylaşılan bu haber herhangi bir yatırım ve finansal tavsiyesi niteliği taşımaz.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu