fbpx
Haberler

Düşüşü Bilen İsimden Yeni Bitcoin Tahmini

8000 dolar seviyelerinin geçilmesinden sonra Bitcoin'in geri çekileceğini doğru tahmin eden Anthony Grisanti yeni tahminde bulundu.

8000 dolar seviyelerinin geçilmesinden sonra Bitcoin’in geri çekileceğini doğru bir şekilde öngören CNBC analisti Anthony Grisanti, yeni bir tahminde bulundu.

Kripto paralar ile ilgili olumlu açıklama yapan Grisanti, resmi Twitter hesabından açıklamada bulundu. Bitcoin’in yakın zamanda 9100 dolar seviyelerine kadar çıkacağını öngören analiste daha önceki tahminlerinin doğru çıkması sebebiyle yatırımcılar tarafından güveniliyor.

Ancak 7100 dolar altına düşüşün yaşanması durumunda ise Bitcoin’in çok daha fazla düşeceğinin altını çizen Grisanti’nin tahminlerinin doğru çıkıp çıkmayacağını ilerleyen günlerde göreceğiz.

An itibarı ile 8000 doların altına gerileyerek 7850 dolar seviyelerinde işlem gören BTC, yatırımcıları tedirgin etmeyi sürdürüyor. Özellikle son haftalarda yakaladığı ciddi yükseliş ivmesinden sonra geri çekilme yaşayan Bitcoin, tüm kripto para piyasasının yüzde 55’ini elinde tutarak 140 milyar dolar piyasa hacmine sahip.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı