binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizDWF Labs'ın Kurucu Ortağı, Bitcoin Halving'i Öncesi Spot İşlem Hacminin Düştüğüne Dikkat...

DWF Labs’ın Kurucu Ortağı, Bitcoin Halving’i Öncesi Spot İşlem Hacminin Düştüğüne Dikkat Çekti! İşte Detaylar

Grachev, kripto para birimlerinin genel piyasa değeri yükselme eğilimi gösterirken, spot işlem hacminin önemli ölçüde azaldığını belirtti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

DWF Labs’ın kurucu ortağı Andrei Grachev’in, kripto para piyasası değerinin yavaş yavaş yükselirken, spot işlem hacimlerinin düştüğünü söyledi.

DWF Labs Kurucu Ortağı Kripto Para Piyasa Değerinin Yükseldiğini, Ancak Spot İşlem Hacminin Azaldığını Bildirdi

Piyasanın dikkatini çeken bu haber, kripto para sahipleri arasındaki alım satım ve dağıtım modellerinin değişiyor olabileceğini düşündürüyor.

Grachev, kripto para birimlerinin genel piyasa değeri yükselme eğilimi gösterirken, gerçek spot işlem hacminin önemli ölçüde azaldığını belirtti.

Bu da giderek daha fazla sayıda kripto para sahibinin alım satım yapmak yerine varlıklarını ellerinde tutmayı tercih ettiği ya da büyük dalgalanmalara yol açabilecek olayları beklediği anlamına geliyor.

Bu veriden yola çıkarak, Bitcoin’in önümüzdeki günlerde yukarı veya aşağı ciddi hareketler yapabileceği belirtiliyor.

İlgili Haber  BitMEX Kurucu Ortağı Arthur Hayes Memecoinler Hakkında Konuştu: 'Çabuk Gözden Çıkarmamak Gerekir!' İşte Detaylar

Grachev’in gözlemleri piyasada spekülasyon ve tartışmalara yol açtı ve kripto para yatırımcıları, alım satım stratejilerinde ve varlık dağılımlarında zamanında ayarlamalar yapmak için piyasa dinamiklerini yakından takip ediyor.

Kripto para piyasası gelişmeye devam ederken, geleceğin ne getireceği konusunda hala çok fazla belirsizlik var ve Grachev’in raporu yatırımcılar için değerli bilgiler ve referanslar sağlıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail