Kripto HaberleriHaberlerE Ticaret Devi Rakuten'den Bitcoin ve Kripto Para Hamlesi

E Ticaret Devi Rakuten’den Bitcoin ve Kripto Para Hamlesi

Takip et

Japon e-ticaret devi Rakuten, müşterilerin sadakat puanlarını önde gelen üç kripto para birimi ile değiştirmelerine izin vereceğini açıkladı.

Firma, resmi bir duyuruya göre, kullanıcıların Rakuten cüzdan hesaplarına sahip olduğu takdirde Rakuten süper puanlarını Bitcoin, Ethereum ve Bitcoin Cash için kullanmalarına izin verecek. Kullanıcıların bu hizmetten yararlanabilmeleri için hesaplarında en az 100 puan olması gerekiyor.

Japonya’nın en büyük şirketlerinden biri olan ve “Japonya’nın Amazon’u” olarak nitelendirilen Rakuten, bu çalışmanın kripto para birimi kullanan kişi sayısını artıracağını ve puan hizmetlerinin kapsamını genişleteceğini umduğunu söyledi. Rakuten ayrıca kendi coini olacak Rakuten coini başlatmayı da planlıyor.

Büyük bir e ticaret hacmine sahip olan firmanın bu atılımıyla, kripto para piyasasına katkı sağlayacağı ve diğer e ticaret firmalarına öncülük edeceği aşikar. Giderek yaygınlaşan kullanım sonucunda ise, gelecekte kripto paraları ödeme aşamasında sıkça görebiliriz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları