Kripto HaberleriAltcoinEdward Snowden, Shiba Inu (SHIB) Çılgınlığına Yönelik Konuştu!

Edward Snowden, Shiba Inu (SHIB) Çılgınlığına Yönelik Konuştu!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

NSA’in ünlü muhbiri ve istihbarat dünyasının en önemli isimlerinden birisi olan Edward Snowden, son dönemde yükseliş rekoru kıran Shiba Inu (SHIB) hakkında konuşanlara katıldı.

Snowden, kısa süre önce attığı tweetinde “zor kazanan para ile meme odaklı köpek coinlerine yatırım yapıp zengin olmayı hedefleyenlere” seslendi ve onları eleştirdi.

Snowden söz konusu kişilere, onlara köpek coini değil de bu köpek coininin klonunu satmayı başaran piyasayı alt edip edemeyeceklerini sordu ve aslında bunun pek mümkün olmadığını hatırlattı.

SHIB’e Yatırım Yapanlar Dikkat!

Ünlü isim, piyasanın alt edilmesinin ve bireysel yatırımcının bu şekilde zengin olmasının bir hayli zor olduğunu da imalı bir şekilde belirtmiş oldu.

Snowden bunun devamında attığı tweetinde ise uyarısını dikkate alanları kazanç satışı yapmaya davet etti.

Dogecoin katili olarak anılan SHIB, kısa sürede ciddi bir artış yakaladı ve sadece 1 ayda %826 yükseldi.

Top 10 içerisine de böylece kolaylıkla girmeyi başaran SHIB, Dogecoin’i bile geçerek en yüksek piyasa değerine sahip meme coin olmayı başardı.

Snowden, insanların “çer çöp” alması ile sorun yaşamadığını ancak insanların tarlalarını ve evlerini ipoteğe verip SHIB almasının yanlış olduğunu ve kötü sonuçlarla biteceğini vurguladı.

Aslında kısa süre önce Elon Musk da SHIB hakkında olumsuz açıklamalarda bulunmuştu. SHIB bu an itibarıyla ise 0,00006468 dolar seviyesinden işlem görmekte ve 24 saat içerisinde %8 değer kaybetti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

3 YORUMLAR

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Ne kadar zorlarına gidiyor insanlarin kazanması . Love shiba😍😍

alim

Muhbir ve tescilli adamsın , sus bence

alim

Bu susmadiniz MK pijleri

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları