coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizEfsanevi Analist, Ethereum Fiyatının Geleceğini Değerlendirdi: "ATH Yapma Yolunda, Ancak Bu Olursa...

Efsanevi Analist, Ethereum Fiyatının Geleceğini Değerlendirdi: “ATH Yapma Yolunda, Ancak Bu Olursa Boğa Biter”

Kripto para analisti il Capo, yaptığı son açıklamasında Ethereum (ETH) fiyatı için beklendiklerini paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para dünyasının en tanınan analistlerinden biri olan il Capo of Crypto, piyasada yaşanan son gelişmelerin ardından Ethereum’u değerlendirdi.

Analist, Ethereum fiyatındaki mevcut kurulumu basit olarak nitelendirdi. il Capo’ya göre ETH fiyatı, 3.300 dolarlık büyük direnci aşmasının ardından bir konsolidasyon aşamasına girdi ve sonraki yukarı yönlü sıçramasından önce hazırlık yapıyor. il Capo, kendisinin ana senaryosunun ETH için tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesine tırmanış olduğunu söyledi.

Buna ek olarak il Capo, boğa senaryosunun geçersiz kılınabileceği bir durumu da paylaştı. Analist göre ETH fiyatı 3650 dolar seviyesinin altına inip 3.500 dolar civarına doğru yönelirse boğa senaryosu geçersiz kılınabilir.

İlgili Haber  Onchain Verilere Göre Bu Altcoinde Geliştiriciler Binance'te Kendi Tokenlerinden Satış Yaptı!

ETH fiyatı 2021 yılının Kasım ayında 4.891 dolar ile tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu kırmıştı.

il Capo, geçmişte bazı eleştirmenlerce aşırı olarak nitelendirilen ayı lehine görüşleri vardı. il Capo, piyasadaki yükselişin Binance tarafından yapay bir şekilde şişirildiğini ve Bitcoin fiyatının 12.000 dolara ineceğini iddia ediyordu. Ancak son zamanlarda analist bu görüşlerini pek dillendirmiyor ve daha boğa lehine bir görünüm çiziyor.

il Capo’nun sosyal medya platformu X üzerinde 500 binden fazla takipçisi bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları