binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinEfsanevi Analistler Peter Schiff ve Peter Brandt, Bitcoin (BTC) Fiyatını Düşüren Olaylardan...

Efsanevi Analistler Peter Schiff ve Peter Brandt, Bitcoin (BTC) Fiyatını Düşüren Olaylardan Sonra Konuştu: Ne Bekliyorlar?

Bitcoin fiyatının ani bir düşüş yaşamasının ardından efsanevi iki analist BTC fiyatıyla ilgili son düşüncelerini paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yılların analistleri Peter Schiff ve Peter Brandt, Bitcoin fiyatında yaşanan ani düşüşün ardından açıklamalar yaptı.

Bitcoin karşıtlığı ile tanınan Peter Schiff, BTC fiyatının 61.000 dolar civarına düşmesine atıfta bulundu. Analiste göre mevcut fiyatta BTC, 26 ons altına tekabül ediyor. Bununla birlikte Schiff, 2.5 yıl önce yaşanan diğer tüm zamanların en yüksek seviyesindeyken 1 BTC’nin değerinin 37 ons altına denk geldiğini hatırlattı ve BTC fiyatındaki gerçek değer kaybının %30 civarında olduğunu iddia etti.

İlgili Haber  Kripto Paralarda İran Depremi: Piyasada Büyük Düşüş Var! İşte Son Durum

Schiff, Bitcoin’in gerçek altın ile kıyaslandığında net bir şekilde bir ayı piyasasında olduğunu savundu.

Diğer yandan kripto para dostu tavırlarıyla dikkat çeken Peter Brandt, BTC fiyatında yaşanan son düşüşü değerlendirdi. Brandt Bitcoin fiyatının sürekli olarak iniş çıkışlar yapmasını ve daha sonra büyük bir yükseliş patlaması yapmasını tiye aldı. Brandt, yine bu tür bir yükseliş yaşanıp yaşanmayacağını sorguladı ve bunun yaşanabileceğini ima etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail