Bitcoin

Efsanevi Yatırımcı Bill Miller, Bitcoin’in (BTC) Finansal Felakete Karşı Sigorta Olduğunu Düşünüyor!

Miller, tüm değer kayıplarına karşın Bitcoin'in hala çok değerli olduğunu söylüyor.

Kripto yanlısı söylemleriyle tanınan efsanevi yatırımcı Bill Miller, Bitcoin‘in finansal felakete karşı sigorta olduğunu ve hala çok önemli bir konuma sahip olduğunu söyledi.

CNBC ile yeni yaptığı röportajda Bitcoin’e övgü dolu sözler sarf eden Miller, rekor seviyesinin %36 altında işlem görse bile Bitcoin’in hala güçlü durumunu koruduğunu belirtti.

KPMG Canada’nın bilançosuna Bitcoin ve Ethereum eklemesini önemli bir boğa hareketi olarak değerlendiren ünlü yatırımcı “bu yıl vakıflar, bağışlar ve kurumlar arasında çok fazla kripto alımı göreceğinizi düşünüyorum ve bu devam edecek.” dedi.

Value Partners’ın Başkanı ve Baş Yatırım Yöneticisi Miller sözlerini şöyle devam ettirdi:

Sigorta poliçelerinin içsel bir değeri yoktur. Aslında içsel bir değeri olmamasını istiyorsunuz. Evinizin yanıp kül olmasını ya da korkunç bir kazaya maruz kalmasını istemezsiniz ama bunun olması durumunda her yıl sigorta masraflarını karşılarsınız.

Bitcoin’de tıpkı Lübnan’da veya Afganistan’da veya pandemi zamanında gördüğümüz diğer ülkelerin çoğunda gördüğümüz gibi finansal felakete karşı sigortadır.

Miller ayrıca, ocak ayında verdiği bir röportajda sarf ettiği sözlerin kişisel servetinin yarısını Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine yatırdığı şeklinde yanlış anlaşıldığını söyledi. Net değerinin sadece yüzde birkaçını Bitcoin’e yatırdığını ancak daha sonra fiyat yükseldikçe BTC yatırımının toplam servetinin yarısı haline geldiğini açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu