BitcoinHaberlerKripto Para

“Eğer Seni Kriptoya Sokarsam Beni Hemen Kovarsın!”

Ünlü NBA Yıldızı Charles Barkley, mali danışmanlarından birinin kripto piyasasına girmemek konusunda kendisini uyardığını söyledi.

Dünya yıldızı isimler kripto paralara merak salsa da bazı isimler kripto para sektörüne hala tereddütle yaklaşıyor. Ünlü NBA Yıldızı Charles Barkley, mali müşavirlerinin kendisini kripto para sektörüne girmekten alıkoyduklarını söyledi.

Aslında dijital paraları merak ettiğini belirten basketbol efsanesi kripto para birimlerine yatırım yapmak konusunda caydırıldığını itiraf etti. Verdiği bir röportajda mali danışmanlarından birinin kripto para birimleri konusunda kendisini uyardığını açıklayan Barkley, sözlerine şöyle devam etti:

Birkaç finans danışmanım var. İçlerinden biri bana dedi ki: Eğer seni kriptoya sokarsam beni hemen kovarsın.

Öte yandan kripto para birimlerine karşı tedirginlik yaşadığını da belirten ünlü basketbolcu, bu piyasanın yüksek volatiliye sahip olduğunu ve para kaybetme riskinin çok fazla olduğunu düşünüyor. Ünlü isme göre eğer şansınız yaver giderse üçlük atıp sayı vuruşu yaparsınız ancak her oyun beraberinde bir dizi riski de getiriyor.

Başta BTC olmak üzere tüm kripto para piyasası son 3 aydır inişli çıkışlı bir grafik çiziyor. Bu süreçte Bitcoin fiyatı %50 değer kaybı yaşadı, son bir haftada bu kayıp %34’e kadar çekildi. Bitcoin’in böylesi bir gidişata sahip olması tabii ki altcoinleri de olumsuz yönde etkiledi.

Balinaları tenzih edersek birçok orta ve düşük ölçekli yatırımcı ciddi kayıplar yaşadı. Ancak Barkley’in dediği gibi üçlük atış yapıp ciddi kârlar elde edenler de oldu. Aslında her oyunda olduğu gibi kripto sektöründe de oyunu kuralına göre oynamamak en büyük yıkım sebebi çünkü bu sektörü vur kaç ya da bir nevi kumar olarak görmek işin en riskli yanı olarak karşımıza çıkıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu