Kripto HaberleriBitcoinEkonominin Duayen İsminden, Bitcoin ve Orta Doğu Açıklaması

Ekonominin Duayen İsminden, Bitcoin ve Orta Doğu Açıklaması

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en ünlü sunucu, ekonomist ve yarımcılarından birisi olan Kevin O’Leary, yaptığı en güncel açıklamada kripto para sektörü için Orta Doğu’nun önemine değindi.

Ünlü isim, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi Orta Doğu ülkelerinin yapacağı yatırım ile kripto para sektörünün ciddi anlamda değişebileceğini düşündüğünü vurguladı.

Kripto para sektörünün bulacağı fırsatı iyi değerlendirmesi gerektiğini ifade eden tecrübeli isim, Orta Doğu merkezli fonlar sayesinde sektöre ciddi bir para akışı olacağını düşünmekte.

Orta Doğu, Bitcoin’e Yatırım Yapacak

Kanadalı yatırımcı, serbest yatırım fonlarının kripto para sektörü için inanılmaz bir fırsat olduğunu vurguladıktan sonra şunları ekledi:

“Gerçek fırsat, Orta Doğu dışında hizmet veren aile ofisleri ve yatırım fonlarında değil. Gerçek para, hem Suudi Arabistan hem de Birleşik Arap Emirlikleri içerisinde yer alan fonlarda bulunuyor. Burada milyarlarca ve trilyonlarca dolardan söz ediyoruz. Bu durum her şeyi değiştirebilir. “

Söz konusu fonların daha kripto para sektörüne yatırım yapmadığını belirten O’Leary, bunun olması durumunda ise sektörün inanılamz bir şekilde fırsat artışı yaşayacağını vurgulamakta.

Multi milyar dolarlık fonların Bitcoin’e oradan da altcoinlere geçiş yapması, O’Leary’e göre sektörün gerçek anlamda altyapı bulmasını sağlayacak.

Lider kripto para birimi kısa süre önce 68.000 dolar seviyesini görse de ünlü yatırımcıya göre bu daha başlangıç ve Bitcoin’in tam olarak altının yerini alması için söz konusu fonların yatırım yapması yeterli olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları