Bitcoin

Elon Musk, Bitcoin (BTC) İçin Hedef Fiyatını Belli Etti

Elon Musk, Bitcoin'in kaç doları görmesini bekliyor?

Dünyanın en zengin insanlarından olan genç milyarder Elon Musk, kripto para sektöründeki etkisini de yeniden kazanmış gibi gözüküyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin’e yönelik eleştirilerde bulunan Musk, şimdi ise yeniden BTC’nin yükselişine yönelik açıklamalarda bulunmaya veya tweetler paylaşmaya başladı.

Elon Musk’tan Esprili Bitcoin Fiyat Göndermesi

Bitcoin fiyatı kısa süre önce tüm zamanların rekorunu kırdı ve bazı borsalarda 68.000 dolara kadar ulaştı.

Musk ise bu duruma yine kendince bir cevap verip aslında beklediği fiyatı ortaya koydu.

Elon Musk tarafından gece paylaşılan gönderiye bakıldığında, Bitcoin fiyatı için 69.000 doların, Ethereum fiyatı için ise 4.200 doların hedef olarak gösterildiği görülüyor.

Aslında sosyal medyada ve argoda bu iki ifadenin başka anlamları da bulunuyor ve Musk’ın hedefi yine espri yapmak olabilir.

Tesla CEO’su daha önce şirketin hisse değerinin 420 dolara ulaşmasından sonra bunun fiyatının “çok yüksek” olduğunu vurgulamış ve SEC tarafından dava edilmişti.

Buna ek olarak geçtiğimiz Ekim ayında Tesla Model S’in fiyatı da 69.420 dolara çevrilmişti ve burada da hem 69 hem de 420 ifadelerine vurgu yapıldığı görülüyor.

Elon Musk’ın bu esprili gönderisi ise kripto para topluluğu tarafından Bitcoin fiyatının 69.000 dolara ulaşması şeklinde yorumlanmış olabilir. BTC, dünkü hızlı yükselişine bugün biraz konsolidasyon ile ara vermiş olsa da konsolidasyon sonrası yine bir atak görülebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mucit

Beyinlerimiz onunla aynı çalışıyor 🤣umarım zenginliğimi onla eştilerim.dün 67 k geldi bende 69 sonra 55 k lar daha sonra 70 k sonra 61 sonra 78 ve bitiş geliyor.elon da biliyor bende biliyorum.benimle aynı grafiği yapmış🤣 30 k dolardayken herkes 20 10 k diyorken bunu söylediğimde herkes küfür ediyordu…kimler tabiki yeni yatırımcılar…neyse ama sanırım 2 k negatif dönücez gibi.bu kötü olacak çünkü analizi sıkıntıya düşürüyor kelebek etkisi ile…. çünkü rekoru 78 yaparken bu 2k rekoru 70 k lara bile.indirrbilir aralıkta… Bakıp görücez…

Anonim

Pust tsk geciyo resmen


Başa dön tuşu