Kripto HaberleriBitcoinElon Musk Bitcoin ve Kripto Paralar Hakkında Konuştu

Elon Musk Bitcoin ve Kripto Paralar Hakkında Konuştu

Takip et

Kripto para konusunda pozitif bir tutum sergileyen Elon Musk, kağıt parçalarının yerine dijital para kullanımının çok daha iyi ve kullanışlı olacağına inanıyor.

Musk’a göre Blockchain ve dijital para teknolojisi daha fazla gelişmesi gereken bir alan. Özellikle Bitcoin yapısının önünün çok açık olduğunu ancak çok fazla enerji odaklı olması nedeniyle pahalı ve zor olduğunu düşünen Musk, bundan kurtulmak için birtakım kısıtlamalar olması gerektiği inancında.

Kripto Paraları Tesla’ya Dahil Etmek Şirketin İlgi Alanında Değil

Musk, kripto paraları Tesla’ya dahil etme fikrinin sürdürülebilir enerjinin ilerlemesini hızlandırma mantığına aykırı olacağı inancında.

Kısa süre önce sadece 0,25 BTC’ye sahip olduğunu söyleyen Musk, attığı Tweetle bir arkadaşının kendisine yolladığı dijital para dışında hiçbir kripto para yatırımı olmadığını dile getirmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları