DogecoinHaberler

Elon Musk, DOGE İçin Elinden Gelen Her Şeyi Yapıyor: İşte Yeni Tweeti

Elon Musk'tan Yeni DOGE tweeti!

Dünyanın en zengin insanları arasında yer alan Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, yine kripto para yatırımcılarının dikkatini çeken bir tweet attı.

Musk’ın önde gelen kripto para birimi Dogecoin’e (DOGE) olan ilgisi bilinen bir şey ve ünlü isim sık sık DOGE odaklı tweetler atıyor. Musk bu sefer de tamamen alakasız bir tweete yanıt vererek DOGE odaklı açıklamada bulundu.

Elon Musk’tan Yeni Tweet

Vindolanda kalesinde bulunan bir müzedeki antik köpek fosiline yorum yapan Musk, bunların “antik DOGE’ler” olduğunu belirtti. Musk’ın Twitter’da köpeklerle ilişkili neredeyse her şeye DOGE odaklı yorumlar yaptığı görülüyor ve bunun aslında eskisi kadar etkili olmadığı söylenebilir.

Musk’ın daha önceki aylarda DOGE ile attığı her tweet neredeyse %10 yükseliş getirirken mevcut tweet %1,8’lik düşüşe engel olamadı. Buna rağmen Musk’ın esprili kişiliğinden ise hiçbir şey kaybetmediği görülmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu