CardanoDogecoinEthereumHaberlerIOTAPolkadot

Elon Musk Ethereum, Cardano, Solano, Polkadot ve IOTA İle Neden İlgilenmediğini Açıkladı!

Elon Musk'ın Dogecoin hayranlığının altın çok büyük nedenler aramaya gerek yok.

Elon Musk açıklamaları ile kripto para piyasalarına yön vermeye devam ediyor. Henüz adaptasyon sürecinde olan kripto paraların manipülasyona bu denli açık olması yatırımcıları rahatsız ederken uzmanlar ilerleyen süreçte dış etkenlere daha az bağımlı bir piyasa görebileceğimizi düşünüyor.

Musk’ın Dogecoin’e duyduğu ilgi de bu rahatsızlıkların başında geliyor. Musk’ın paylaşımları sonrası Dogecoin’den pek çok kişi para kazandı. Ancak Dogecoin’in zaman zaman marketin hacmini emmesi dengeleri alt üst ediyor. Paranın Dogecoin’e akmasıyla Bitcoin ve diğer altcoinlerdeki teknik görüntünün bozulması yatırımcıları çileden çıkarıyor.

Kendisini Doge’nin babası olarak gören Musk’ın bu hayranlığının altında çok büyük anlamlar aramamak gerekli. Musk önceki açıklamalarında Doge’ye olan hayranlığını köpekleri sevmesiyle ilişkilendirmişti.

Kısa süre önce Musk’ın Dogecoin ile ilgili paylaşımın altında bir takipçisi şu soruyu sordu:

“Ethereum 2.0, Cardano, Solana, Polkadot, IOTA ve diğerleri düşük ağ ücretleri ile birlikte ölçeklenmeye çalışıyor. Bunların yerine Doge’yi seçmenizin nedeni nedir?”

Musk bu soruya Dogecoin’e olan ilgisinin nedenlerini de ortaya koyan bir cevap verdi: “Dogecoin’in köpekleri ve mimleri var. Ancak diğerlerinin yok.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
5 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu