AltcoinHaberlerKripto Para

Elon Musk Kendi Kripto Parasını mı Çıkaracak? “MarsCoin”

Elon Musk'tan kendi kripto parasını çıkarma fikrine yeşil ışık

Son günlerde kripto para takipçilerinin gündeminde Elon Musk var. Musk’ın her twitinin altına binlerce kripto para sever dijital paralarla ilgili yorum yazıyor. Musk’ın Dogecoin ile ilgili attığı son twitinin altında ilginç bir diyalog yaşandı.

Bildiğiniz üzere Elon Musk uzun süredir twiter üzerinden Dogecoin ile yaptığı paylaşımlar nedeniyle “Dogecoin’in fahri CEO’su seçilmişti.” Ancak elinde çok fazla Dogecoin bulunan cüzdanların fiyatı baskılamasından rahatsız olan Musk, “büyük cüzdanlar Dogecoinlerini satarsa paramı yatırırım” şeklinde hafif sitemli bir twit atmıştı.

İlgili Haber
Elon Musk'ın Bu Tweeti Sonrasında DOGE Fiyatı Sert Düştü
İlgili Haber
Binance CEO'su Dogecoin'in Artılarını ve Risklerini Anlattı!

Bu twitin altına yazılan bir yorumda Elon Musk’a kendi coinini çıkarılması için çağrı yapıldı. Bu yoruma yanıt veren Musk ” Sadece gerekli olursa” diyerek kendi coinini çıkarma fikrine yeşil ışık yaktı.

Ardından Binance CEO’su Changpeng Zhao konuşmaya dahil olarak “eğer gerekli olursa belki adı MarsCoin olur.” şeklinde bir yanıt verdi.

Bu yoruma da cevap veren Musk “Kesinlikle bir MarsCoin olacak” şeklinde yanıt verdi.

Anlaşılan o ki Musk kendi coinini çıkarma fikrine sıcak bakıyor ve bir gün bunun mutlaka gerçekleşeceğini ifade ediyor.

Elon Musk’ın “Marscoin” cevabından sonra uzun süredir var olan başka bir marscoin’in fiyatının %175 oranında arttığı gözlendi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu