AltcoinAnalizHaberler

Binance CEO’su Dogecoin’in Artılarını ve Risklerini Anlattı!

Dogecoin gündemden düşmüyor.

Elon Musk’ın “favori” coini Dogecoin yine gündemde. Elon Musk’ın gün içerisinde birden fazla Dogecoin paylaşımı yapmasının ardından hareketlenen coin şu sıralar 0.050$ seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

İlgili Haber
Yine Elon Musk, Yine Dogecoin (DOGE)! Fiyat Yükselişe Geçti

Dogecoin yine gündeme oturmuşken Binance CEO’su Changpeng Zhao Dogecoin’in artılarını ve eksilerini aktardığı bir gönderi paylaştı.

CZ’ye göre Dogecoin’in en büyük avantajı “Elon Musk gibi havalı ve eğlenci bir PR müdürü” olması. CZ Coin’in en büyük eksiğinin projeyi geliştiren çekirdek ekip olmaması nedeniyle terk edilmiş halde olmasını gösteriyor.

” Doge’nin bazı artıları ve riskleri şunlar;

Artıları; Havalı ve eğlenceli PR müdürü Elon Musk.

Riskleri; 1 adres tüm Dogecoinlerin %27’sini elinde tutuyor. İlk 20 adres tüm Dogecoinlerin %50’sinden fazlasına sahip. Bir anlamda merkezileştirilmiş durumda. Tek kelimeyle ” Tek edilmiş.”

Asağıdaki resimdede görüleceği üzere en büyük Dogecoin balinası 34.8 Milyon Dogeye sahip bu da arzın %27’sine denk geliyor.

Kaynak: Blockchair.com

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu