coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinElon Musk Tweet Attı: PEPE'nin Ardından Bu Meme Tokenin Fiyatını da Yükseltti!

Elon Musk Tweet Attı: PEPE’nin Ardından Bu Meme Tokenin Fiyatını da Yükseltti!

Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarıyla token fiyatlarında oynamalara neden olan Elon Musk, bu kez başka bir meme tokenin fiyatını yükseltti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarıyla kripto para piyasası üzerinde önemli etkileri olan Elon Musk, son yaptığı paylaşımda pek de bilinmeyen yeni bir meme tokene cevap vererek bu tokenin fiyatını yükseltti.

Elon Musk’ın Tweet’inin Ardından BOB Token Fiyatında Ani Yükseliş Yaşandı

Musk, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşıma BOB meme tokeninin Twitter üzerindeki otomatik botu tarafından verilen cevap Tweet’ini yanıtladı. Kahkahalar ile gülme emojisi kullanan Musk, buna ek olarak bir ateş emojisi de ekledi.

Musk’ın bu cevabının ardından BOB altcoininin fiyatında ani bir artış yaşandı.

BOB fiyatında Elon Musk’ın Tweet’inin ardından yaşanan yükselişi gösteren 24 saatlik CoinMarketCap grafiği.

Hatta BOB’un piyasaya sürüldüğü tarihler civarında BOB satın alan bir kripto para balinası, Musk’ın Tweet’inin hemen ardından 3.6 milyar adet BOB’u (300 bin dolar) kripto para borsası Huobi’ye transfer etti. Söz konusu balinanın amacının Musk’ın tweet’inin ardından yüksek fiyattan BOB satmak olduğu düşünülüyor.

İlgili Haber  Sıcak Gelişme: Elon Musk Bu Meme Tokenin Görselini Paylaştı! Altcoinin Fiyatı Yükseldi

Musk yine bugün yaptığı bir başka paylaşımda popüler meme token PEPE’yi görsel olarak kullanınca tokenin fiyatında çok ani bir yükseliş dalgası başlamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail