HaberlerKripto Para

Elon Musk ve Jack Dorsey’den “Kripto” Paylaşımı Geldi!

Elon Musk'ın kripto paralara ilişkin sessizliği bitiyor mu?

Tesla CEO’su Elon Musk, kripto paralara ilişkin uzun süren bir sessizliğe büründü. Öncesinde kripto paralara ilişkin çok daha spesifik ve marketi heyecanlandıran paylaşımlar yapan Musk, şu sıralar daha üstü kapalı göndermeleri tercih ediyor.

Bu defa mesajını “kripto” kelimesi üzerinden veren Musk’ın paylaşımı markete çok bir etki yapmadı.

Bitcoin ve kripto para destekçisi olduğunu her fırsatta dile getiren Twitter CEO’su Jack Dorsey “kripto” yazdı. Bu paylaşıma yanıt veren Musk, “bu benim de güvenli kelimem” yanıtını verdi. Musk’ın paylaşım kısa sürede binlerce beğeni alırken kripto para ekosisteminde yer alan ünlü isimler mesajın altına kendi güvenli kelimelerini yazmaya başladı.

Musk’ın kripto paralara, Dogecoin’e ve Bitcoin’e ilişkin doğrudan paylaşımlarına ara vermesinin ve sessizliğe bürünmesinin nedeni bilinmiyor. Ancak bu sessizliğin çok uzun sürmeyeceğinin sinyalleri geliyor gibi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
4 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Solono balon bence

Anonim

Nasıl sessizliği bilinmiyor hacker ler tarafından tehdit edildiya

Insta: @kriptoisi

Anonymous artık veletlerin elinde. Elon onları tınlamadı. Ama SEC kurumundan tepkiler gelmişti. Oyüzden artık sessiz


Başa dön tuşu